Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ciki lenne ennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ciki lenne ennyi időssel összejönni?

Figyelt kérdés
Első éves gimis lány vagyok, és halálosan szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba. De a barátnőim, mikor megtudták, lehurrogtak, hogy olyan kisfiú még, nagyon éretlen, miért nem jövök össze egy 11-12-sel? Én nem érzem magamat érettebbnek a koromnál, ő viszont ritka intelligens, nem értem, hogy a baránőim miért fanyalognak

2021. nov. 25. 20:54
 1/10 A kérdező kommentje:
*11.-12.-sel, ha nem lett volna egyértelmű
2021. nov. 25. 20:54
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Jól mondják a ribi barátnőid, keress egy olyat akinek nem pelyhedzik még odalenn , úgy is szexben dől majd el, ha módodban áll szexelj mindkettővel és tudsz racionálisan dönteni.
2021. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont nem jó ötlet 11.-12.-sekkel kavarni, mert a legtöbbjük csak szexre megy, főleg az elsős lányokat szeretik bolondítani. Ne hallgass a barátnőidre, az a lényeg, hogy neked tetszik. Ha tényleg rendes, intelligens srác, próbálj meg közeledni felé !
2021. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Ó, hogy hány naiv kis kilencedikest meghúztam annak idején végzősként! :D

És még azt gondolták ettől lesznek komolyak, mert végzős "pasijuk van". Mostmár az akkori önmagam is egy éretlen kispöcsnek látom.


Nagyon idióta dolog azt gondolni, hogy csakis egy több évvel idősebb fiú való hozzád. Komoly kapcsolatot el sem tudtam volna képzelni egy kilencedikessel mikor végzős voltam, annyira gyerekek voltak még szellemileg.

2021. nov. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Attól még ne változz meg, mert a barátnőidnek más az ízlése. (Maximum azt érdemes átgondolni, hogy jó ötlet-e osztálytárssal összejönni.)
2021. nov. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hallgass rájuk. Neked kell, hogy tetszen nem nekik.
2021. nov. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb ha egykorúak vagytok. (most jönni fog rám a csomó kislány hogy márpedig nekik idősebb palijuk van és az milyen jó stb)

Én is ha csak kefélni akarok és kihasználni valakit, általába 1-2-3 évvel fiatalabbakra megyek, de kapcsolatra sose kellenétek mert buták vagytok.

(ja én is azt hittem 15-16 évesen hogy milyen érett vagyok már)

Ha nem kihasználva akarsz lenni akkor maradj a kortársaidnál, ja és nem menőbb az idősebb pasi.

2021. nov. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit legyél talpraesett és állj ki az elveidért. Ő tetszik és kész, le kell sz..i a többieket.
2021. nov. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Amúgy meg a 12-es csak meghúz aztán dob is ahogy megy továbbtanulni.
2021. nov. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt csináld, amit te akarsz, nem a barátnőidnek kellene eldönteniük..
2021. nov. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!