Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérné olyan lánnyal összejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné olyan lánnyal összejönni, aki külsőre álomnő, de belül nem a legszebb?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam, akinek szerintem tetszem. Külsőre gyönyörű, de sajnos buta. Ez nem igazán gond, ettől még lehet értékes ember. Azt vettem észre, hogy a baráti körével kedves, de mindenki mással bunkózik, elég nagy szája van. Ti összehönnétek ég ilyennel? Én talán inkább az igen felé hajlanék, hátha el tudom vinni a jó irányba

16/f



2021. nov. 30. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
észt adsz neki? Szüksége van rá?
2021. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Attól függ hogy neked mire kell. Ha rendes párkapcsolatot szeretnél vele kialakítani akkor semmiképpen se gyere vele össze.. a leírtak alapján, nem a legpozitívabb a véleményed a személyiségéről, ha csak nem változik meg időközben egyikőtök, akkor ez hosszútávon biztosan nem működne.

De ha nem a legkomolyabb párkapcsolatot keresed... akkor lehet megérne egy próbát. 16 éves lány vagyok, én például benne lennék egy olyan kapcsolatban ahol inkább az élvezet a fontos. Mármint én személy szerint nem egy ember mellett akarom leélni az életemet hanem kipróbálni minél több dolgot. Ha a másik személy is nyílna erre a fajta kapcsolatra akkor én lehet belevágnék (Persze helyzet hozza).


Szóval szerintem gondold végig hogy milyen fajta kapcsolatra vágysz a lánnyal és dönts asszerint.

Az írásod alapján elég könnyen kijelentetted a negatív tulajdonságait, olyan formában ami nem a legszebb. Szerinted ez jó? Ha már most így gondolsz rá? hogy nagy szája van és buta?

Ha végül úgy döntenél hogy megér egy próbát, akkor elötte mindenképpen tisztázz vele néhány dolgot.. mert ezek nem olyan jelzők amiknek egy friss párkapcsolatban elő kellenének fordulniuk, tehát szerintem nem túl igazságos hogy őt hagyod a tudatban hogy te össze akarsz jönni vele, neked bejön ő, aztán meg ilyenek kavarognak a fejedben.


Az meg hogy ki jönne össze egy ilyen személyiségű emberrel.. személyfüggő. Személy szerint tudok néha nagyokat nézni amikor lányok olyan srácokkal jönnek össze akikkel félreértés ne essék nincs bajom csak ne kelljen velük beszélgetnem mert nem bírom azt a stílust. Mégis összejönnek, szóval szerintem ez teljesen egyénfüggő. Leírtad valahogyan a lányt, de lehet ha pl én találkoznék vele akkor teljesen más véleményen lennék.

Negatív tulajdonságokat írtál, ez alapján azt gondolnám hogy a legtöbben nem, nem jönnének össze egy rossz tulajdonsággal felruházott emberrel.

2021. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem jönnék össze vele. Nagyon zavar ha valaki buta, és a bunkóság se előny. De ha téged ezek nem zavarnak megpróbálhatjátok.
2021. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az nem feltétlen baj, ha nem ő a legélesebb kés a fiókban, de pl. a bunkózás már taszító. Én maximum rövidtávra terveznék egy ilyen lánnyal.
2021. nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából ha összejönnénk, valószínűleg nem lenne velem ilyen bunkó, elvégre egy csomó barátnője van. De nem értem, hogy akkor most miért bunkózik velem
2021. nov. 30. 23:35
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
#5 mert valszeg nem akar veled összejönni. Ha kedvelne nem lenne veled paraszt.
2021. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Igen
2021. dec. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!