Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves fiú és 15 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves fiú és 15 éves lány túl nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés

2021. dec. 3. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem, nálunk ennél is nagyobb a különbség, es tökeletesen működik (16/l, 22/f). Szóval ha megértitek egymást, jól kijöttök, akkor simán jó :)
2021. dec. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Ennél nagyobb különbség sem lenne gond.
2021. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Nincsen általános szabály, helyzetfüggő.


Ha a 19 éves srác egy rohadék, aki azért szedi fel a 15 éves lányokat mert azok mindent elhisznek neki (nagy szerelem, hosszútáv, közös jövő, gyerek, minden), amit egy korabeli már nem hinne, akkor gáz. Ha azért alakult így, mert a lány mondjuk a koránál picit érettebb, a fiú meg éretlenebb, és a korkülönbségen kívül tényleg tök jól passzolnak, akkor meg nyilván nem gáz és hála istennek, hogy megtalálták egymást.


Úgyhogy ezt neked kell tudni, hogy nagy-e a korkülönbség, de gondolom nem véletlenül tetted fel a kérdést.

2021. dec. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
44%
15 éves lány x 40 éves férfi
2021. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha elég érett hozzá a lány, akkor szerintem nem baj
2021. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem nagy korkulombseg azonnali hazassag ugysem lesz belole
2021. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl nagy.
2021. dec. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Én is 19 vagyok, semmiképp nem jönnék össze 15 évessel, de ha te úgy érzed egy szinvonalat képviseltek nyugodtan. Nekem a nagyon minimum 17 lenne, de inkább idősebb.
2021. dec. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!