Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálαd is van,olyan hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálαd is van,olyan hogy tapizod véletlent színlelve azt a lányt aki tetszik?

Figyelt kérdés
Ne harizzatok csajok

2021. dec. 3. 17:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gyerekes. Ha mégis sikerrel jársz, csak egy másik gyerekes gondolkodású lánynál lesz szerencséd.
2021. dec. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, hogy konkrétan mit értessz tapizás alatt. Feneket, mellet, intim területet sosem tapiznék egy lányon, ha nem vagyunk együtt, de a hátát, karját, vagy a vállát meg szoktam érinteni, ha úgy adódik.
2021. dec. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ezt nem intim taperolásra értette a kérdező. A lányoknak is van egy olyan szokása hogy szeretik a testi kontaktust pl megfogja a kezed vagy megsimogatja a hajad spontán. Ilyesmit szokott csinálni mindenki szerintem.
2021. dec. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
41%
Nekem a zsúfolt buszon volt, hogy egy dögös csaj állt mellettem ès a fejèt szinte ráhajtotta az enyèmre.Èreztem a kellemes haja illatát.Nagyon bejött az intim szfèrámba Levágtam, hogy tetszem neki, hát elkezdtük dumálni ès aztán lett egy párkapcsolat belőle.Qrva jò volt vele az ágyba😉
2021. dec. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
17%

14#

Hát az èletbe kèt dolog számìt,

Basni ès bebasni

2021. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
12%

Milyen "a" betű az ott a Nálad-ban?

Amúgy szar az élet. Én egy hazakisérés utáni arcrapusziért is kaptam pofont... :(

2021. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
10%
Nedvesednek is ha itatód őket tabis bórral.
2021. dec. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nincs ilyen. Konkrét tapizást csak kapcsolatban csinálok.
2021. dec. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Lány vagyok

Hogy lehetsz ilyen pofátlan, hogy ,,VÉLETLENÜL" fogdosod a lányokat? Hallod, én akkorát adnák neked, hogy felfordulnál. Egyrészt, a lányok utáljak ha avval kezdesz, hogy fogdosod őket, másrészt, meg neked is lehetne annyi eszed, hogy normalisan próbálsz napcsolatot teremteni, nem hiszem el, hogy ilyen emberek is vannak.

2022. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
100%

Hello én is lány vagyok!

Egyetértek a #8 és a #19 személyel!

Ha egy olyan csajt tapiznál mint amilyen én vagyok a pofád leszakadna és egy élet kevés lenne ahhoz, hogy begyógyuljon a sebb amit én okoznák neked!!! Antiszociális, pofátlan és fogyatékos személyek azok akik "véletlenül" tapizák a lányokat!

2022. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!