Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek aljasság ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aljasság ez?

Figyelt kérdés

Van egy lány az iskolában, aki tetszik. Csak látásból ismerem, nem beszéltem vele, de felkeltette az érdeklődésemet. Mint később kiderült, pont a pszichológusom lánya. Teljesen véletlen az egybeesés. Szerintetek aljasság lenne, ha próbálkoznék nála? Vagy tolakodás? Elromlana a kapcsolat köztem, és a pszichológus közt? Én tolakodásnak érzem,a családi életébe avatkozásnak. (Nem vagyok depressziós, vagy ilyesmi, csak a dadogásom miatt nem mertem beszélgetni emberekkel. Ezért jártam pszichológushoz. Nem akarnám, hogy a kapcsolatunk elromoljon, mert nagyon jóban vagyunk, szeretem őt) Mit gondoltok erről? Inkább hagyjam?

Nem csak úgy simán tetszik ez a lány, többről van szó.

16/f



2021. dec. 11. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem szabad összekeverni a magánéletet és a kezelőorvosod

magánéletét. Egyáltalán nem biztos, hogy jó szemmel nézné,

hogy a lányával akarsz kavarni.

Szerintem nem vállalna tovább, ráadásul a lányát is eltiltaná

tőled.

2021. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha osszejonnel a lanyaval, a pszichologusod at kellene kuldjon masik szakemberhez, mert az etikai kodex nem engedi, hogy tovabb kezeljen teged.
2021. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem aljasság, de egy pszichológus nem mehet bele ebbe. Át kellene adnia másnak, ahogy #2-es is írta.
2021. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az szomorú. Pedig úgy látom, hogy a lánya érdeklődik irántam. Hátha kialusznak ez érzéseim iránta.
2021. dec. 11. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, bár ez attól is függ, meddig tart a kezelésed, várhatsz addig a kezdeményezéssel, amíg jársz a pszichológushoz. Ha ott befejezted, utána szabad a pálya.
2021. dec. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van pàr lehetőség. 1 tartsátok titokba 2 várj amíg vége a kezelésnek 3 válts orvost 4 hagyd a csajt. Szerintem a négyes a legrosszabb opció a 2 meg 3 a legjobb,de te döntésed.
2021. dec. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!