Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk,mi lenne a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,mi lenne a véleményetek egy ilyen lányról? Mernétek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Külsőre topmodel alkat,gyönyörű az arca,stílusos.

Személyiségre kedves,de nagyon visszafogott,zárkózott,nehezen nyit,de nagyon elfogadó és törődik másokkal,viszont félénk és csendes is,nagyon keveset beszél,csak a hozzá közel állókkal vagy ha kérdezik.

Mindenkivel jól kijön ,de egy közeli barátja sincs,sokszor egyedül van. Sportokban és művészetekben jó,szereti az állatokat. Közösségi médiában nem aktív,soha nem posztol ki semmit,nem bulizós típus,hűséges.


Igazából rólam van szó,csak érdekelne hogy eddig miért nem közeledett meg hozzám senki.



2021. dec. 18. 17:00
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
77%

Alapból jobban szeretem a csendesebb lányokat, szóval én igen de csak módjával. Viszont a legtöbb ember nem tudja ezt hova tenni ha valaki ilyen, és inkább nem foglalkozik egy ilyen emberrel. Legyen az nő vagy fiú...

Én a nagyszájú lányoktól kivagyok, szóval én igen kezdeményeznék össze véve.

2021. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ lenne-e közös tevékenység amit csinálunk, vagy közösség/hobbi ahova járunk, csak úgy a semmiből biztosan nem közelítenék. Ha emellé zárkózott is és nem lehetne vele értelmesen beszélni, flegmának, lenézőnek vagy érdektelennek érződne, akkor meg elég hamar ott is hagynám.


Alapból is gáz, de aki elsők között azt mondja magáról, hogy "topmodell alkat", így mutatja be magát, rögtön beindítja a gyanúmat, hogy baromira el van tévedve magával kapcsolatban. Neked a második szavad már ez volt itt, úgyhogy szerintem lesznek gondok. Minimum a simp-ek hada borulna utánad, ha így lenne.

2021. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
#2 Mások mondták,hogy ilyen az alkatom és én is látom,csak leirtam amit elsőre láthatnak rólam az emberek,nem tudom ez miért baj. Most akkor sajnáltassam magam,hogy milyen kover vagyok,mikor tudom hogy nem vagyok az? Csak az igazságot írtam le,ha nem hiszed el akkor nem is kell válaszolni a kerdesemre
2021. dec. 18. 17:40
 4/41 anonim ***** válasza:
39%

Semmi baj nincs veled. Nekem bejönnek az ilyen lányok. Nagyon tetszik, amit írtál magadról.

Ne aggódj, lesz, aki észrevesz 😉

2021. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pontosan ilyen vagyok csak fiúból, szóval szóval meg tudom érteni. Én szívesen ismerkedek ilyen lányokkal, valahogy ez a személyiség a gyengém 😄
2021. dec. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
29%
Tökéletes
2021. dec. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha számomra szimpatikus élőben a kisugárzása.
2021. dec. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tényleg ennyire fullos a lány akkor szerintem elég nehéz lenne. Kicsit visszahúzódó vagyok én is, nem az a nagydumás magabiztos ember. Persze megpróbálnám, de mivel te is ilyen visszahúzódó vagy lehet az jönne le, hogy nem is érdekellek, akkor meg inkább hagynám.
2021. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
81%
Hú. Nézd, lehet, hogy te így vélekedsz magadról, de biztos, hogy valami sántít, valamit elhallgatsz, mert ha nem akkor te lennél a TÖKÉLETES NŐ, márpedig olyan NINCS! És igen, mernék kezdeményezni, legfeljebb visszautasítasz, már megszoktam :-/
2021. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

#9 Nyilvan több mindent is irhattam volna magamról,és abból több minden kiderulne rólam,de direkt azért írtam csak ennyit,mert szerintem akivel nem vagyok közeli viszonyba így láthat kívülről.

De nincs szándékomban ellhalgatni semmit,oda is írtam pl rossz tulajdonsagkent hogy nagyon zárkózott vagyok,nehezen nyitok.

2021. dec. 18. 21:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!