Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak/fiúk! Nektek bejönnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk! Nektek bejönnek az ilyen nők?

Figyelt kérdés

Én egy olyan nő vagyok, aki imád fecsegni, könnyen is barátkozok illetve ismerkedek össze idegenekkel. Nevetgélős vagyok, néha a humorom elég bugyuta, szóval voltaképpen majdnem mindenen nevetek. Ez visszataszító? Természetesen tudok komoly is lenni, helyzettől függ.


A kérdést nem ismerkedés miatt tettem fel, hanem amiatt, mert mostanában azt vettem észre hogy sokakat elijesztek magamtól és tudni szeretném, hogy min változtassak. Tudom hogy ahhoz talán személyesen kéne hogy lássatok és kommunikáljatok velem, de azért bepróbálkozok enélkül...


19/L



2022. jan. 3. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem szeretem a nagy szájú, sem a humor herold embereket(nemtől függetlenül)...ha sokat hülyeskedik engem csak fel idegesít....lehet én vagyok fura de nekem ezek a tulajdonságok nem a kedvenceim.
2022. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Határozottan nem.
2022. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Imádnék egy ilyen barátnőt :)

Őszintén írtam volna privátot is, de nem akarsz ismerkedni, csak vélemény érdekelt.

Szóval igen, nagyon bejönnek az ilyen lányok.

2022. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy ennyiből én nem tudnám eldönteni. Nagyon sok egyéb dolog is befolyásolja ezt. Ettől függetlenül szerintem el tudnálak fogadni így is.
2022. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Ennyiből nem tudok mondani semmi nagyon konkrétat, de én szeretem, ha van egy beszélő barátnő, vele el lehet képzelni egy jópár jó beszélgetést. Személyem nem nagyon bírja a bugyuta humorú lányokat, de ha nem sok az a humor akkor még elmegy. Akkor jó szerintem egy lánnyal beszélgetni, ha van mindkettő félnek az adott témában előismeretei
2022. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Túl lehet ezt is tolni, de nekem alapjáraton imponál a pozitív, vidám, esetenként bolondos kisugárzás. Úgyhogy ezalapján a bemutatkozó alapján nekem szerintem tetszenél, de persze a gyakorlatban derülne ki igazán.
2022. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fecsegés alatt a tartalmas, de mégis sok beszédet érted, akkor rendben, hogyha viszont a nagyszájú, beszólogatós viselkedést, akkor az nem szimpatikus nekem. A többi szimpatikus ;)

És tény és való, hogy élőben többet tudna meg rólad az ember.

2022. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján nem látok semmi kivetnivalót benned, szerintem valami más lehet a baj ha azok az emberek eddig bírtak most meg elpártolnak mellőled.

Amúgy meg az ilyenekkel nem kell foglalkozni, nem kell miattuk változni. Te ilyen vagy, és amég van pár ember aki ilyennek szeret akkor nincs veled semmi baj.

2022. jan. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


U.i.: akik privátban írtak nekem, azoktól elnézést kérek, nem fogok válaszolni. A kérdésben írtam hogy nem ismerkedés miatt jöttem fel a gyakorira.

2022. jan. 4. 14:44
 10/11 anonim ***** válasza:
15%
akkor induljál is
2022. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!