Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek a kicsit elvont, kocka srácok?

Figyelt kérdés
A nem tipikusan helyes, szemüveges fiúk.
2022. jan. 5. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem. De nem a kinezet, hanem az életvitel miatt.
2022. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem igazán. Én is az elsővel érték egyet. Ha nincs beszédtéma vagy állandóan csak kockulnánk, az nekem nem lenne megfelelő. Szeretem ha egy srácnak van élete, stílusa. A visszahúzódó palik nem az eseteim. De amúgy tetszenének, csak a belső az ami lényegesebb
2022. jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem nagyon.:(
2022. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Kocka= élettelen lol. Köszi lányok nem tudtam😂😂
2022. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Ja, mert az “elvont kocka” jelző után ez az első ami az ember eszébe jut

Ha az az élete, hogy játszik, én pedig nem szeretek, akkor nem illünk össze, ennyi

2022. jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Infos lanykent nekem nem
2022. jan. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen gameltem, egy kocka fiúval nagyon kevés témám lenne, pedig én sem mozdulok ki olyan sokat.
2022. jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!