Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy az exem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy az exem nyomoz utánam social median?

Figyelt kérdés
Szóval októberben bekövetett egy bizonyos profil instán. Ránézésből tudtam,hogy kamu de nem igazán érdekelt. Amíg exemmel újra együtt voltam addig 1x nem láttam azt a profilt, hogy megnézné pl. az insta storymat de most pár napja kivettem követését az exemnek mivel már úgyse számít és random az a profil megjelent megint.(gondolom nem akarta megnézni a storymat a rendes instáján mivel nem követ) De privát és nem engedélyezi hogy követhessem de ő követ. ._. mellesleg 0 poszt, semmi profilkép semmi vezeték név 11 követő. Plusz olyan szív van a neve mellett amit eddig amúgy másnál még nem láttam és én használtam mindig amikor vele beszéltem és random most odakerült a biojába az , hogy ,,volleyball" miután meséltem neki , hogy elkezdek megint röpizni.. + kikerült az exem biojába random egy ilyen cringe szöveg angolul aminek igazából a lényege hogy még kész/vége - persze lehet én gondolom túl de azért kicsit gyanús. Ti mit gondoltok? Meg vajon miért nem engedélyezi?

2022. jan. 9. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg ő az. Ha nagyon zavar, letilthatod.
2022. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!