Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy nagy kérdőjel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagy kérdőjel a fejemben. Szóval tetszik egy fiú és a napokban ráirtam. Megkérdeztem hogy milyen az iskola ahová jár. És nem írt vissza miután megnézte szóval kitöröltem az üzenetet. Szerintetek miért nem válaszolt?

Figyelt kérdés

2022. jan. 13. 14:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem szeretne beszélgetni veled.

Egyáltalán tudja, hogy ki vagy?

2022. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
21%
Jól tetted!
2022. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igen tudja ismerjük egymást csak nem igazán beszélgettünk
2022. jan. 13. 14:50
 4/22 anonim válasza:
80%
Hány évesek vagytok?
2022. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sajnos nem érdekled. Már ha régóta nem válaszolt. Ha nem régóta, akkor csak nem volt ideje rögtön és majd később.
2022. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%
Azért amiért mi sem válaszolunk valakinek. Sok oka lehet. Képzeld el, az emberek örökké élhetnének a földön. Ezt a Teremtő ígérte meg. Leíratta a Bibliában. De a több milliárd ember közül csak néhány millióan válaszolnak! Vajon miért?
2022. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én 14 ő 15 szóval egy év van köztük. Nem hiszem h a korkülönbség miatt ha ezért kérdezted. És még azt sem lehetne mondani h nem ismer mert egy suliba jártunk és nemrég találkoztunk is és biztos h látott.
2022. jan. 13. 14:57
 8/22 anonim ***** válasza:
25%
Láttamozott? Kuka. Szerencsére rengeteg srác jár még a suliba. 💁🏻‍♀️
2022. jan. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen látta amit irtam csak nem irt vissza. Nálam nem igy mennek a dolgok hogy akkor most keresünk mást. De természetesen a bunkó fiúkat gyorsan kiiktatom a fejemből. Meg nem is honapok óta tetszett max 1 hónapig. De köszi a válaszokat. Főleg annak aki a rosszat is leírja. Bár most csak azokat írtatok de nekem is el kell fogadniom h ő leszar engem. Ez van. Majd lesz más
2022. jan. 13. 15:27
 10/22 anonim válasza:
80%
Nagyon gyerekek vagytok még, ne gondold túl. Mindenkinek megvannak a maga gyerekkori, kamaszkori fellángolásai, a legtöbb max. szép emlék marad, de szalmaláng életű.
2022. jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!