Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy menjek oda egy lányhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek oda egy lányhoz akit a buszon szoktam látni? 18/f

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Menj oda hozzá, kérdezd meg, hogy leülhetsz-e és mellé és beszélgess vele.
2022. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Ülj mellé a buszon.


Csinálj bármit is, a legfontosabb, hogy meg tudd nevetetni, ne legyen túl komoly a szituáció, mert az elriasztja.

2022. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Volt már hogy ugy csináltam hogy csak odálltam mellé és elkezdtem leporolni a kabátját vagyis ugy tettem mintha poros lenne, aztán kezet nyujtok, bemutatkozok, megkérdezem szabad e a hely, aztán elkezdhetsz arról beszélni éppen honnan jössz, merre mész vagy a lányt kérdezni erről, bókolni esetleg de max 1-szer többször ne és valami elérhetőséget elkérni tőle a végén ha már szállnál vagy ő szállna le előbb, insta,face, telószám akár, onnan már lebeszélhetsz 1 randit, csak légyszi miközbe fel akarsz szedni 1 csajt ne ugy kezd véletlen se, hogy szia szép vagy, én kicsit félénk és nem birtam megállni hogy ne szólítsalak meg/jöjjek ide hozzád. Csaj felszedés közbe minnél többet beszélsz magáról a felszedési folyamatról vagy arról ami benned játszódik le, minden kiváncsiságot kiülsz ugy a lányból meg esetlegesen még a vonzalmat is ha külsőre bejönnél neki.
2022. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem ajanlom azt amit a 3 as irt.Lehet valakinel bevalik de tul kozvetlen egy ismeretlennel szembe zavarba ejto.
2022. jan. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Gondolj arra, hogy egy nő p*ncijához mindig 2 férfinak van köze. A párjának és a nőgyógyásznak. A férfinak ezzel szemben mindig csak 1 nőhöz van köze.
2022. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Senior Séf ***** válasza:
58%
Kérdezd meg, melyik suliba jár, és ismeri-e et, vagy azt.
2022. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
25%
Minek mennél oda hozzá? Szerintem hagyd békén szegényt, ha már ez is probléma neked, akkor ne akarj az élete része lenni. Vegyél magadnak egy halat, vagy kutyát.
2022. jan. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

"Vegyél magadnak egy halat, vagy kutyát."

Vagy farhátat. Az olcsó.

2022. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kriszpo ***** válasza:
83%

A lábaddal. Elvileg van kettő.

Oda mész, leülsz mellé vagy szembe vele, nem szólsz semmit először!

Vársz az alkalmas pillanatra! Ha nem lesz ilyen, akkor másnap megint és megint és megint ugyanúgy, amíg eljön az a pillanat, szituáció amikor valamit mondani vagy tenni kell. Ha azt látod, hogy úgy viselkedik vagy olyant mond neked ami alapján nem vagy neki szimpatikus, akkor hagyd a francba, ne is menj többet a közelébe! Lehet később majd ő fog keresni téged. Egyébként ha nem jön be, lesz másik, hidd el!

2022. jan. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
ülj az ölébe. ha zavarba jön, akkor mondd neki, hogy szívesen cserélsz vele helyet.
2022. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!