Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy fiú az évfolyamomon, aki nekem nagyon szimpi. Múltkor úgy jött ki a lépés hogy egy darabon hazafelé együtt mentünk. Akkor nagyon megkedveltem, mert beszélgettünk és kiderült, hogy jófej.

Van, hogy olyan jeleket ad, mintha tetszenék neki:

-(általában mindig mosolyog) múltkor a barátnőmmel voltam, és összefutottunk a fiúval, és volt nála kaja, és engem megkínált, a barátnőmet még nem


-egy matekra járunk, és közel ül hozzám, és állandóan rugdossa a székem


-egyszer megkérdezte hogy megyünk -e együtt haza


-egyszer megkérdezte hogy ki tetszik nekem (kitértem a válasz alól)


-egy időben minden nap rámírt



És van, hogy olyan jeleket ad, mintha nem érdekelném, vagy nem is tudom..


-random ír nekem hogy szia én válaszolok hogy szia. Látja hogy válaszoltam, de utána nem ír semmit


-egyszer kipróbáltam, hogy megkérdezem, hogy hogyan telt a napja, de utána nem kérdezett vissza. Ez egyébként egy "kísérlet" volt, hogy érdeklődik e irántam.



Szóval, jaa kapok itt minden féle jeleket. Vagy lehet, hogy csak én gondolnám túl?


Mondjuk én is vegyes jeleket adok neki, szóval... 😅



Köszi, ha elolvastad



L



2022. jan. 20. 17:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem bejössz neki csak nem tudja hogy közölje veled, mert nem biztos abban hogy ő is tetszik neked
2022. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem vagy neki átlagos, de lehet nem tudja megfelelően kezelni a helyzetet.
2022. jan. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát, nekem sem átlagos ő, az biztos. De én sem tudom nagyon hová tenni a helyzetet😅😅
2022. jan. 20. 18:04
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván fogalmunk sincs, de mivel korábban naponta beszéltetek, később pedig már egy szimpla kérdést sem tudott görgetni tovább, tehát nem lett belőle több, nekem az jön le hogy max. 1 vagy a sok csaj közül, akikkel írkál.
2022. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen.. erre én is gondoltam...
2022. jan. 20. 19:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

De viszont lehet, hogy bejössz neki, csak ugye gáz az, ha elmondja neked, vagy nyíltan csinálja (ez meg neked rossz, ha rajtad lóg, és te nem szereted).

Ezért tesz lépéseket, aztán viszakozik

2022. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát, amúgy már volt olyan, hogy zavarba hozott valami miatt, és nekem meg improvizálnom kellett, amiben még szar vagyok, szóval így történt hogy egyszer gyakorlatilag offoltam.. vagy nem is tudom.. de utána csalódottan tűnt
2022. jan. 21. 17:06
 8/11 Vivikeeeeeee válasza:
75%
Szerintem kérdezd meg tőle, hogy neki ki tetszik. Ha el akarod "varázsolni" mélyen nézz a szemébe néha a szájára de a szemébe nézz és mosolyog huncut fejjel. Én sok pasit csábítottam így el.
2022. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szegény csávó, fixen tetszel neki...


azóta volt valami?


amúgy, ti hány évesek vagytok egyáltalán?

2022. jan. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kilencedikesek vagyunk, és azóta szünet volt, szóval nem volt semmi
2022. jan. 29. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!