Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha ráírok egy srácra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha ráírok egy srácra akkor egyből tudni fogja hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki viszonylag régóta bejön és rá szeretnék írni mégegyszer. Hogyan kéne ráírnom hogy tudjunk hosszas beszélgetést folytatni? Hogyha ráírok akkor egyből le fogja vágni hogy bejön nekem?

2022. jan. 21. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy beszélgetsz vele, akkor igen.

De miért még egyszer?

2022. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem tudom én férfiként annyit szoktam írni "de jó nő vagy" stb :D gondolom ez nőnek nem jön be fordítva...szerintem felesleges szarakodni, egy csomó időt megspórolsz ha konkrétan elmondod.
2022. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyszer már írtam neki és beszélgettünk de nem volt túl tartalmas. Kínosnak érezném elmondani neki mert nyáron egy hetet közösen töltünk majd és nem akarom azt számunkra kínossá tenni
2022. jan. 21. 23:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit írsz neki. Ha indirekt módon közelítessz, akkor nem lesz egyértelmű.

"Hogyan kéne ráírnom hogy tudjunk hosszas beszélgetést folytatni?" - Úgy veszem le, hogy ismeritek már egymást, szóval szerintem kezdésnek egy egyszerű kérdés is megteszi. Ezek után kérdezhetsz, vagy dobhatsz fel új témákat, a többit pedig csak bízd a sorsra.:)

2022. jan. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!