Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudott volna, vagy szerintet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott volna, vagy szerintetek tényleg lehetséges?

Figyelt kérdés

Tegnap egy házibuliban felesz vagy merszeztünk, a kiszemeltem is játszott. Nyilván ilyen szexuális kérdések is voltak. Ő eléggé ártatlan, visszahúzódó, jó tanuló csaj. Egyszer randiztunk és akkor nyitott volt, de nem az a “rutinos” csaj.

Tegnap játék közben azt mondta, hogy több mint 50 csávóval smárolt már, 20-al lefeküdt. Mondta volt jópár egyéjszakása stb. 16 évesen vesztette el, most lesz majd 19.

Részeg volt, de engem nagyon megdöbbentett. Nem is az, hogy elítélem, mert magánügy, de van bennem egy fajta érzés, hogy kamuzott. Csak mert én is hazudtam már ezzel kapcsolatban.

Egyáltalán nem “ku%vás”, nem jár sokat bulizni, okos értelmes csaj, matek szakon van.

Annyira nem is 10/10es csaj külsőre, hogy mindenki őt akarja. Kicsit ducibb, nem olyan sportos. Dohányzik is stb. Szép lány, tetszik nekem, de nem az, akit a fél ország megküld.

Láttam, hogy a többiek is húzogattám a szemöldöküket.

Fél éve ismerem az egyetemről, nem tudok róla semmit, milyen volt középsuliban. Volt legalább 1 barátja, akivel 1 évig voltak kb együtt, annyit mesélt.

Szerintetek van benne kamu? En csak nem akarom elhinni, mert en egyaltalan nem ilyennek ismertem meg, en is füzögettem és egyáltalán nem adja magát könnyen.

Amit észrevettem, sok fiú barátja van, bár ezt eltitulálom annak, hogy műszaki egyetemre jár, ahol kb csak fiúk vannak.

Lehet én vagyok nagyon balfék és egyáltalán nem vagyok az esete, de amióta beszélgetünk azt hittem óvatos, én sem siettem el a dolgot. De ezek szerint eléggé könnyen kapható..

Vagy a 50+csók/15-20szex soknak számít 19 évesen?



2022. jan. 22. 14:09
 1/6 A kérdező kommentje:
A kicsit duci túlzás volt, annyi, hogy nem ultra sportos, nem edz. Teljesen átlagos. Csak a kép kedveért mondom.
2022. jan. 22. 14:21
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik csaj szexelni akar, az minden ujjára bármikor kap egy srácot. Ha ez a lány eddig így élt, hogy bárkivel összefeküdt, akkor persze hogy lehetséges; és igen, kva sok.


Nyilván nem lehet eldönteni, mert hazudhatott is. Csak lányként ennek sok értelme nincs, max. ha valami botrányt akart, főleg ha visszahúzódónak vélted eddig alapvetően. Miért adná elő magát utolsó kvaként?


Az biztos, hogy soha ne ítélj külső és kifelé mutatott viselkedés alapján, mert senkinek nincs csak jó oldala, de majd megtanulod idővel.

2022. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi. Őszintén szólva engem elijesztett, mert elég büszkén mesélte. Bevallom, sírva is fakadtam ma, pedig nagyon régen sírtam, főleg lány miatt. Szeretem őt, az az igazság, és nehezemre esik elfogadni,

hogy egyrészt minden csávóval rajtam kívül elvan, csak velem ilyen rideg. Sokáig húztam ezt az ismerkedés/randizgatunk ügyet és szerintem azt hiszi, nem érdeklem őt. Mostanra már kellemetlen. Minden hülye kamu ürüggyel ráírok, csak hogy beszélgessünk. Csalódott vagyok magamban és magamat hibáztatom. Nem tudom miért történik ez.


Könnyű lenne mondani, hogy keressek mást, de nem tudom elengedni. Nagyon ragaszkodó ember vagyok, ha egyszer tetszik valaki, akkor nagyon. Tökéletes lenne számomra, mert ezen a -nem életes story-n kívül- sok bennünk a közös, ugyan azok a dolgok érdekelnek minket.

Ha lehetne mindent visszacsinálnék és kb 2 hónappal ezelőtt elmondani neki, hogy szeretem. Ennyi.

Nem tudom van-e még esély, de teljesen belebetegszem. Vizsgaidőszak van, de nem tudok tanulni miatta.

Őszintén szólva nem is érdekel, hogy kuvásokdott/dik réggebben, mert amit ismerek belőle nekem tökéletes lenne. Nagyon rosszul esik.. teljesen magam alatt vagyok

2022. jan. 22. 14:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy igazat mobdott vagy sem a csajszid, nehéz nekünk eldönteni, axt viszont bizton állítom, hogy a legperverzebb barátnőim pont azok a lányok voltak, akikről semmi rosszat nem feltételezett senki. Szóval, mint már írtákelőttem, sose ítélj elsőre.
2022. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne irkálj rá, hanem személyesen beszélj vele. Egy egyetemistának ez problémát jelent? Ugye, nem. Hát akkor - beszélj vele. Idővel kiderül, hogy akar-e Téged, vagy sem. Ha nem akar, akkor gyorsan felejtsd el, ne pazarold rá az időd.

Nézetem szerint füllentett, de nem akarta, hogy "lemaradjon" (legalább szóban kifejtve) a többi lánytól, ill. a fiúk ne nézzék őt veszta-szűznek. Persze - tévedhetek. A helyedben megpróbálnám felvenni vele komolyabban is a kapcsolatot.

2022. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, igen az a cél, hogy találkozzunk még. Eddig csak társasággal találkoztunk és egy fajta barátság van már köztünk. Ebből kéne kimásznom. Nem friendzoneolt konkrétan, mert nem az volt,

Hogy kimondta legyünk barátok, de indirekt. Akkor jöttem frissen egy sikertelen csajozós storyból, lassan de biztonságosan akartam csinálni. Hát addig tököltem mire itt lyukadtunk ki.

2022. jan. 22. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!