Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy csaj egy egyetemi baráti körből, aki nagyon tetszik. Ezzel a társasággal nem vagyunk olyan őrült jóban, első évesek vagyunk, ők az első barátaim az egyetemről stb.

Az egyik csajjal már régóta “szemezgetünk”, ha így társasággal találkozunk mindig az jön le nekem, hogy én is bejövök neki.

Most egy pár napja összeszedtem a bátorságomat és ráírtam, hogy van-e kedve elmenni kávézni a héten valamikor. Azért írtam most rá, mert hétvégén voltunk inni, ugyan most nem tűnt olyan közeledőnek mint szokott, de mindegy. Ráírtam, annyit mondott, hogy vizsgái vannak és nem tudja hogyan ér rá, de amúgy szívesen, majd megbeszéljük.

Múlt hétvégén, amikor ittunk kérdeztem, hogy most hétvégén egy ismétlés (az ivászatra). Amikor kérdeztem mikor ér rá kávézni (vagy felőlem lehet enni is, tök mindegy), mondta hogy mivel pénteken ivás, hétvégére meg megy haza.

Ugyan én vetettem fel az ivást de nem tudom, most végül össze akar-e beszélni. Alapból ezzel a randira hívással picit nyomulósnak éreztem magam és kicsit kellenetlennek. Őt és egy barátnőjét kérdeztem, ők összebeszélnek gondolom de nem hiszem hogy nekem szólnának. És ezek után nem tudom, hogy ráírjak-e, hogy “ja amugy akkor hetvegen iszunk”, miután nem volt túl lelkes a randi iránt.

Már csak azért is, mert most meglátom élőben tök fura lesz..



2022. jan. 25. 07:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Az ismétléses részt úgy kérdeztem, hogy mielőtt elindultam haza kérdeztem tőlük, hogy most hétvégén valami?
2022. jan. 25. 07:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Hányszor írod még ki ezt?
2022. jan. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé zavaros amit írsz, valószínűleg a csaj se tudja mi a helyzet. Másrészről meg nem igazán mutat komolyabb érdeklődést.
2022. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..


Bocsi de ezt a kérdést nem az a csaj írhatta ki akiről te írtál?

2022. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem használom ezt az oldalt amúgy, csak kicsit keresgéltem, unatkoztam aztán láttam vannak hasonló kaliberű kérdések, gondoltam szerencsét próbálok. De nem hoszem, hogy őnírta volna ki, nem egyeznek a részletek
2022. jan. 25. 17:13
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
42%
Te fogalmazásgátlót szedsz?
2022. jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, mire gondolsz?😂
2022. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!