Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akkor tenyleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akkor tenyleg szebb vagyok annál a lánynál?

Figyelt kérdés
Oke tudom... azt se tudjátok hogy nézek ki én, vagy esetleg az a másik lány, de azert kíváncsi vagyok a véleményetekre. Tehát van egy lány akire full féltékeny vagyok, nagyon husis ajkai vannak, és nagy szeme. Eddig akárkinek meg mutattam azt mondták hogy csúnya, vagy hogy "fujj" es eddig mindenki, de tenyleg mindenki azt mondta hogy szebb vagyok attól a lánytól.. akkor szerintetek hinnem kellene nekik?
2022. jan. 27. 11:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Kár, hogy inkább vulgáris mint higgadtan humoros. Úgy nagyon jó lenne! Javaslok egy olyan verziót e helyett.
2022. jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Jusson eszedbe hogy tőle is vannak szebbek. Ő pont ugyanúgy vagy tetszik valakinek vagy nem.
2022. jan. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Az sem jó hogy másokhoz hasonlítod magad és az sem hogy más véleményére alapozol. Az a lány ugyanúgy nem érdemli meg, hogy fikázd a háta mögött és kérdezgesd hogy szebb vagy-e. Ez alapján a belsőd rohadó, inkább arra figyelj.
2022. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
A szépség relatív, másokhoz méregetni magad baromság. Az egy dolog, hogy az ismerőseid nyilván elfogultak és így érvényét veszti a dolog. Viszont mások, idegenek szemében lehet, hogy te vagy rondább. Ez teljesen normális. Az élet, mások megítélése nem fekete és fehér. Nincs olyan, hogy mindenki szemében csak az egyikőtök szebb. Olyan is van, aki mindkettőtökre azt mondaná, hogy rondák vagytok. Van még mit tanulnod az életben. Egyetértek a #3-assal. Lehet szép, kívánatos egy alma, de mit ér a szépség, kinek kell úgy, ha belülről rohad?!
2022. jan. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak azt mondták, amit hallani akarsz, hogy örülj. Gondolom nekik is hangoztatod, hogy milyen a másik lány, és mennyire zavar téged, hogy szebb. Gondolom, ha ő kérdezné meg a barátait, ugyanezt mondanák rólad. Van ilyen.

Hány évesek lehettek? Gondolom tizenpár, ha már mérvadó vélemény a "fujj".

2022. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
5. Csak úgy mutattam nekik, nem mondtam nekik h "feltekeny vagyok rá" sőt ugy kezdtem nekik direkt, hogy "szerintem szép lány" de ugyanezt mondtam nekik, ha most az a lany kerdezne rolam ilyet, biztos neki mondanák hogy szebb
2022. jan. 27. 14:41
 7/21 A kérdező kommentje:
Meg annyi hogy az a lány festi magát, én meg nem, élőben még nem láttam, a fényképei meg efektesek, vagy ki van festve
2022. jan. 27. 14:43
 8/21 anonim ***** válasza:
53%

Lehet én vagyok összerakva, de én ok nélkül (meg okkal sem, legalábbis igyekszem erre oda figyelni) minősítek senkit negatívan, csak mert mutatnak róla egy képet nekem, hogy szép.

Max annyit mondok, hogy szerintem is, vagy nekem nem tetszik a haja, a stílusa, vagy valamije, de attól még szép, csak más az ízlésünk. Nem azt, hogy "fujj".

2022. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
8. Jolvan de ez már másik sztorixd szóval légyszíves ha lehetséges maradjunk ennél a sztorinál, lehet nem volt szép azt mondani rá hogy "fujj" de akkor is, nem ez volt a kérdésem (:
2022. jan. 27. 14:51
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem te vagy a rondább, kívül és belül is.
2022. jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!