Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szerelmes belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém egy lány?

Figyelt kérdés
Folyamatosan jó kedvű ha vele beszélek, közel jön az arcomhoz ha beszél hozzám, néha ha valamit elrontok vagy nem tetszik neki megrúgja a lábam, ugyan olyan vékony vagyok mint ő, magas lány és én is. Egyszer a barátnőinek azt mondta hogy olyan cuki vagyok, csak azt hitte nem hallom :D. Folyamatosan azt akarja hogy üljek mellé. Viszont van barátja igy nemértem ezt az egészet.
2022. jan. 27. 18:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg mindig mosolyog, és ha valamin nevetek megkérdezi hogy miért, min nevetek. Hülyének szoktam ilyenkor magam érezni.
2022. jan. 27. 18:17
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy ezt így látatlanban nehéz megmondani. Lehet ez is meg az is.

Lehet csak szimpatikus vagy neki barátként de simán lehet hogy többet szeretne. Bár ha intim veled fizikailag akkor nagyobb a valószínűsége hogy az utóbbi, de ez is lehet hogy csupán csak ez a szeretetnyelve.

Kicsit több információ kellene ahhoz hogy biztosat lehessen mondani. De esély az van rá.

Ahhoz hogy barátja van csak annyit szeretnék fűzni, hogy az is lehetséges hogy nem annyira boldog vele és inkább mást szeretne keresni csak még nem akar szakítani.

Egyébként neked is bejön? És te is lány vagy? Csak mert a mellé hogy magas lány odatetted hogy te is. Csak kíváncsi vagyok.

2022. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én fiu vagyok es nekem nagyon tetszik. Meglepodik ha van bennunk kozos. Viszont az a nagy baj velem hogy elegge szegyenlos vagyok es nem nagyon kezdemenyezek vele beszelgetest.
2022. jan. 27. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2 lehetőség van nagyjából, vagy csak játszik veled vagy esetleg tényleg bejössz neki, kideríteni nagyjából egyszerűen lehet ha mondjuk flörtölni kezdessz vele/lakapod akkor mondjuk hogy reagál, ha elutasitó akkor vagy nem nagyon tudsz flörtölni hogy kémiát teremts vagy csak játszik veled, ha esetleg pozitivan fogadná, akár szexig is el lehet menni
2022. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Viszont van barátja -》nem szerelmes beléd.
2022. jan. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy játszik veled. Arra utal, hogy úgy tesz rád megjegyzést, hogy te is halld.

Ha van barátja, akkor szinte biztos, hogy a többiek előtt

játszadozik veled, mert jólesik neki, hogy tetszik.

2022. jan. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
5: Ez lehet így is, viszont fordítva is. Nem kacsintgat egy ember más felé ha teljesen boldog a párkapcsolatában. Vagy a barátjába nem szerelmes, vagy a kérdezőbe.
2022. jan. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!