Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy békén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy békén hagyjanak? 18F

Figyelt kérdés

Régen még élveztem hogy elég sok lánnyal kavarhatok, szinte egész nap volt kedvem irkálni meg ilyesmikkel foglalkozni stb. De most már teljesen elment a kedvem. De azt hiszik még a lányok hogy ehhez van kedvem. A kérdés pedig hogy hogy kéne finoman lekoptatni őket? Vagy legalább éreztetni hogy nincs kedvem hozzájuk?

Eléggé empatikus vagyok és nem szeretnék senkit megbántani vagy letiltani.


2022. jan. 27. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Egyre kevesebbet irogatsz nekik, így alig fog feltűnni nekik. Nem tudom, hogy hanyadikos vagy, de ha végzős, akkor foghatod az érettségire, utána arra, hogy pihenni szeretnél, utána egyetemre... Csak szépen fokozatosan.
2022. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondd nekik, hogy van egy csaj, akivel komolyan alakulnak a dolgok, és nem akarsz több vasat tartani a tűzbe. Azt nem kell elmondanod, hogy ki az.

Vagy válaszolj nekik mindig egyre később és egyre szűkszavúbban. Előbb-utóbb rájönnek, mi a pálya.

2022. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Be is kamuzhatsz valamit, vagy szépen lassan leépítheted a beszélgezést.:)
2022. jan. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Inkább ne kamuzz :) jobb az őszinteség.
2022. jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem szabad mondani. Azzal megalázod őket.


Egyre ritkábban írsz, aztán elmaradsz az életükből.

Ennyi.

2022. jan. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!