Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Alapból ez egy kicsit bonyolult de azért megpróbálom leírni.

Van egy fiú aki nagyon tetszik őszintén szólva nem tudom miért, egyszerűen valami megfogott benne és most odavagyok érte.Én 175 cm vagyok ő meg eléggé kisnövésű és ezért is érdekes hogy tetszik, mert az alacsony fiúk általában nem az eseteim.

Beszélő viszonyban vagyunk és sokszor nézem és ő is rám néz.

Tavaly "bevallotta" hogy tetszem neki vagyis a haverja mondta hogy tetszem neki. De van egy lány az osztályba akit néha ölelget de úgy semmi komoly nincs köztük. Néha úgy érzem hogy valahogy máshogy viselkedik velem mint a többi lánnyal.Próbáltam jeleket adni de eddig nem nagyon "reagált rá" szerintetek érdemes jobban megismernem ahogy tudom és szorosabb kapcsolatot folytatni vele vagy inkább hagyjam az egészet és ismerkedjek másokkal?

Az a rossz hogy néha úgy érzem tetszem neki néha meg nem.

(Sokszor nem vagyok benne biztos hogy elég érett lenne egy tini kapcsolathoz, dehát nem tudom)

16/L



2022. jan. 27. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
A leirtakbol itelve tudod igazabol, hogy nem eppen erett egy tini kapcsolathoz, hiszen hol ugy tunik erdekled, hol nem. Ennek ellenere a megismeresenek adhatsz egy eselyt.
2022. jan. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Mi a kérdés? Mi döntsük el, hogy tetszene-e neked vagy sem?
2022. jan. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Osztálytársak vagytok? Nagyon egyszerű dolgod van, legyél a padtársa, beszélgess vele. Ha visszahúzódobb, akkor keress alkalmat, hogy kettesbe legyél vele. Pl. Utánamész ha kimegy a folyosóra, bármiféle ürüggyel.
2022. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már el is felejtettem hogy ki írtam ezt és tudom nem érdekel senkit de összejöttünk és nagyon jól érzem magam vele! :)
2022. márc. 26. 21:37
 5/5 A kérdező kommentje:
De egyébként 2-es. Nem, a kérdés az volt hogy szerintetek érdemes e ismerkednem vele vagy inkább hagyjam
2022. márc. 27. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!