Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri várni egy lányra, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni egy lányra, ha még túl fiatal? Honnan lehet tudni hogy nem csak fellangolas?

Figyelt kérdés

Én 21/f vagyok, ő 14/l.

Tudom,tudom 14 a beleegyezési korhatár Magyarországon, de szerintem még túl fiatal hozzám, viszont mind a ketten szeretjük egymást, testi kapcsolat nem volt még csók sem.

Azt mondta évekig is képes várni rám, ha az kell, de nagyon sok kérdés felmerult bennem.

Lehet csak fellángolás, legalábbis legjobb barátom szerint benne van a pakliban, hogy tetszik neki hogy egy idősebb sráccal lehet.

Meg ha talál egy menőbb srácot, engem lepasszol. Bár nem tudnám elhinni róla, de ezt az oldalát még nem ismertem ki.

Szerintetek mit kéne tennem? Várjak még pár évet vagy a csók már ennyi idősen normális lenne?

(Jó mondjuk én is csokoloztam 14 évesen, de nem huszonévessel...)

Kérlek normális válaszokat, ne pedofilozos baromságokat!



2022. febr. 15. 02:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát semmiképp ne küld el..egyenlőre legyetek barátok, aztán majd idővel kialakul.
2022. febr. 15. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem hagyjad. Ha most téged ilyen fiatalon leköt egy kislány akkor eltelik pár év és fejben leköröz.
2022. febr. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
50%
A korkülönbség mindig állandó, azaz hiába telik el pár év, akkor is annyival leszel idősebb, mint most. Talán most még vonzó neki a korod, de később már nem lesz az. Szerintem hagyd.
2022. febr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

#2 nem hiszem. Értelmesebb mint a legtöbb felnőtt, de ez inkább pozitívum.

#3 de egy 18 és pl 25 éves közötti különbség semmi, ismerek olyan idős párt, akinél a nő 18 volt, amikor a férfi 30 évesen elvette. 60 éve házasok kb.

2022. febr. 15. 08:17
 5/27 A kérdező kommentje:

Nála pl biztos értelmesebb :D

(most találtam a kérdést, próbálom feldolgozni xD)


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..

2022. febr. 15. 08:25
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Várj rá.

Az a baj hogy 14 éves kb félévente változik ebben a korban. Lehet hogy 1-2 év múlva már teljesen más személyisége lesz. Ha tényleg komolyak az érzései akkor tudd várni évekig is, de hidd el hogy nem így lesz.

Magadért a legfontosabb így tenned mert úgy veszem ki hogy komolyan gondolod, viszont egy fiatal lány nagyon megtud sebezni azzal hogy teljesen megváltozik és már nem fog úgy érezni stb. Ha több év múlva is kitart akkor érdemes esélyt adni, most még barátok a jó döntés.


Persze ha testileg kell csak mehet a dolog. Viszont ugy nem lesz tartos, korai.

2022. febr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
#3 annyit hozzatennek, hogy félreértetted a kérdést nagyon. Pont hogy most Nem vonzó a kora. Szeretném ha idősebb lenne. De ez benne is van a kérdésben más formában.
2022. febr. 15. 08:30
 8/27 A kérdező kommentje:
#6 igen, ettől tartok hogy csak fellángolás. Es egy év múlva rám sem tud majd nézni. De ő nem fog barát lenni, mert ha ezt mondom neki, azt ő véglegesnek fogja gondolni és felérne neki egy lekoptato szöveggel, ismerem őt.
2022. febr. 15. 08:36
 9/27 anonim ***** válasza:
40%
szerintem meg hülye vagy ha csak a kora miatt koptatod le :)
2022. febr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
66%
Hááát...Nem tudom. Én nem várnék éveket egy csajra. Max felkeresném később, de nem várnék rá.
2022. febr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!