Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha olyan az öltözködési...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan az öltözködési stílusom, mint a lányoknak akik bejönnek, akkor több esélyem van náluk?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy egyszerű példa, ha van egy metálos lány, és én is mondjuk ilyen stílusú vagyok, akkor több esélyem lehet nála, mintha átlagos öltözködésű lennék?

Bár nekem inkább az egirl/alt lányok jönnek be, én is hasonlóan kezdtem öltözködni csak fiúként, de sajnos ritkák szóval még nem kaptam erre választ.


2022. febr. 15. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan hamarabb felfigyel rád, de hamar véget érhet a érdeklődése, ha kiderül, hogy valójában semmi közöd ehhez a stílushoz.

Ha csak le szeretnél fektetni pár ilyen lányt, akkor oké, de egy kapcsolathoz nem árt magadat adni.

2022. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Haat ha nagy szerencséd vagy, akkor igen. Mármint kicsit kimutatsz a tömegből, legalábbis számára. Persze utána jön a neheze, hogy ettől függetlenül kellenek belső tulajdonságok, meh hogy összeilletek e, de gondolom ezzel tisztában van a kérdező.
2022. febr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amit az egyes mond. Adhatod, hogy emo a stílusod, ha valójában nem, de amúgy igen, én is rögtön kiszúrom a saját stílusom fiúkon. Csak legyél önmagad, különben bukta. Mert a te részedről sem jó, ha a példaként említett emo stílusú lánnyal ismerkedsz össze, ha így, hogy neked nem ez az arcod, közös téma sem lesz. :/
2022. febr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint nem. Én ilyen anime lányosan öltözködöm. (Frufru, rakottszoknyák, térdig érő harisnya, blúzok nagy pulcsik.) Tetszett már rocker srác és elegáns stílusú is, sőt olyan is aki tök átlagosan öltözködött. A legjobb barátnőm nagyon elegáns, mindig nőies, a barátja inkább sportos/praktikus, mintsem divatos. Nálam öltözködésnél az számít, hogy jól álljon annak aki hordja és passzoljon a stílusához, ne legyen eröltetett.
2022. febr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem. Én vagy sportosan, vagy "metálosan" öltözködöm (mivel minden nap viszonylag sokat mozgok, ami nehéz lenne ingben és szoknyában). Az elegáns srácok kifejezetten tetszenek, a "metálosak" pedig egyáltalán nem.
2022. febr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!