Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl hamar táplálok érzelmeket....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mh.. kérdése:

Túl hamar táplálok érzelmeket. Hogyan tudnék változtatni magamon?

Figyelt kérdés

18/f


Bulikban néha összejön egy-egy csók egy lánnyal és az esetek legnagyobb részében az egész estét kb úgy töltjük mint egy “pár”. Együtt táncolunk, megyünk ki cigizni, csókolózunk. Est végére búcsú csókok vannak, cserélünk instát meg ilyesmik aztán ennyibe is van hagyva az egész. Nyilván nem így akarom megtalálni életem szerelmét.

Viszont az hogy “együtt voltunk”egy est erejéig utána meg egymáshoz se szólunk annyira fura dolog…

Vagyis az elején nyilván próbáltam az est után is tartani valamilyen szinten a kapcsolatot de elég egyértelmű volt hogy ezt csak én akarom így, így úgy is hagytam ezt a dolgot.

Az ilyenk esetek után én vagyok az egyetlen aki találkozna még máskor is a másik személlyel. Amitől nyilván elég vacakul érzem magam mindig.


Két kérdésem lenne.

Az egyik; hogy ez nagyon gáz?

A másik pedig hogy tudnék változni e téren?



2022. febr. 15. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

"Az egyik; hogy ez nagyon gáz?" - Semmiképp sem gáz, viszont azt fontos megértened, hogy ezek a lányok csak szórakozni mennek oda. Minden, ami ott történik, az a bulinak és a piának köszönhető.


"A másik pedig hogy tudnék változni e téren?" - Erre azt tudnám tanácsolni, hogy ne ragadj le egy lánynál. Ha érzed, hogy kezd tetszeni, lépj tovább, legyél mással is.

2022. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbálj változtatni. De sajnos, tényleg ilyen helyeken sok aki csak szórakozni megy, bár simán egy komolyabb össze jöhet. Igazából jah egyszer a legváratlanabb helyről fog felbukkani, de addig próbálkozz hátha sikerül.
2022. febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem buliban fogod megismerni a barátnődet. Akik odamennek, a nagyrészük csak szórakozni akar. Ne változz meg, csak keresgélj más helyeken.

Sok sikert :)

2022. febr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A lányok előnytelen kategóriájában keresed a párod. Nem ezt akarom mondani, hogy erkölcstelenek, hanem azt, hogy inkább NE OLYAN HELYEN keresd őket, ahol eddig. Bulizni is járnak jóravaló lányok, tehát nem szabad őket elítélni. Fiatalok, élik a világukat. Néha összejön egy ismeretség is, ami vagy tartós, vagy könnyen füstbe megy. Ilyen az élet.

1. kérdésedre válaszolva: nem gáz.

2. kérdésedre: ne azt, ne úgy és ne ott keresgélj, ahol eddig.

2022. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

✅ Ez teljesen természetes, hogy nem tudod kiheverni egyből,azt hogy "együtt voltunk egész este" - és utána már nem.

❌ PERSZE HOGY NEM TUDOD KIHEVERNI!MERT EZ NEM TERMÉSZETES,hogy puszi/csók/tapi/ruhásdugás

❌ Után másnapra "nothing"... Konkrétan játszol az érzelmeiddel...

❌ Ez a későbbiekben visszafog rúgni !

✅ Az meg hát csak rajtad múlik, hogy insta csere után, lesz-e folytatás vagy sem.

2022. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Még azelőtt lépj le a lánytól, mielőtt érezni kezdenél iránta.
2022. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

A bulis ismerkedésemből sose lett semmi, csak csalódás....


27F

2022. márc. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!