Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhet az exem? Valakinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet az exem? Valakinek valami tanács amivel visszaszerezhetem?

Figyelt kérdés
Az exem 2 héttel a szakítás után, azt mondta hogy chateljünk és meglátjuk mi lesz, ha úgy alakul akkor folytatjuk. 2 hete mindennap chatelünk, ő szokott küldeni puszis emojit is, amit én nem küldenék bárkinek. Érdekli hogy hogy vagyok szakítás után (ő kezdeményezte a szakítást) Szakításkor azt mondta, hogy én vagyok az ember, akivel szívesen újrakezdené. Az elmúlt időben tök jókat beszéltünk, aztán feltűnt, hogy közben instán kikövetett (ott szoktunk chatelni). Én nagyon szeretem őt, és ő sem tudott rólam rosszat mondani a szakítás után. Elgondolkodtam, hogy felajánlok számára egy személyes találkozót, pl megiszunk vmit, tehát semmi komolyat. Szerintetek jó ötlet? Esetleg van sejtésetek, hogy mit érezhet? Vmi jó tanács, hogy újra összejöjjünk? Előre is köszönöm!

2022. febr. 22. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme ezzel foglalkozni, tudom úgyis ezen fogsz jojózni folyamatosan, de az exekkel sajnos nem lehet mit kezdeni...nagy ritkán volt velem olyan hogy összejöttem megint az egyikel, de mocskos szar volt a kapcsolat és megint hamar vége lett.
2022. febr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Egy pasi miatt hagyott ott, de az még nem jött össze neki, ezért amíg nem biztos a helyzet, addig libikókázik veled, hogy ha esetleg bebukja, akkor te is ott legyél még talonban.
2022. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

❎ Fenn akar tartani veled egy "SE VELED - SE NÉLKÜLED" állapotot.

❎ Neked ez menni fog ?

❎ Egyszer össze jöttök, aztán szétváltok - és ez egészen addig fog tartani - amíg nem jön be az életébe egy JÓ NŐ ! (Addig se unatkozzon)

❌ Utána úgy le fog lépni mint a szar...

❌ Csak ideiglenesen fogsz kelleni neki. Ideiglenes állapotra :/ Amíg nem jön "JOBB"...

2022. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy csak addig próbál jóban lenni veled, ameddig ki nem derül, hogy folytatja-e valaki mással. Szerintem ne menj bele.
2022. febr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!