Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minminnie kérdése:

Mit csináljak ha az első csókom rossz volt, és részeg is voltam? Mennyire az én hibám, ha szörnyű volt?

Figyelt kérdés
Nagyon részeg voltam, szóval én nem emlékszek rá, másnap tudtam meg, és azt is, hogy a srác röhögött rajtam a haverjaival, hogy mennyire szörnyű volt, és az egyik még el is mondta neki, hogy az elsőm volt. A barátaimmal volt házibuli, szóval sokszor fogom még látni. Ráadásul a fele az osztálytársam.

2022. febr. 27. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
A világodat nem tudtad, úgy leittad magad. Szerinted ez kinek a hibája? Nyilván nem másé. Így jártál, jól be is égetted magad. Máskor ne idd magad seggrészegre.
2022. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Legközelebb józanul próbálkozz! - ha ezek után társaságodból bárki is hajlandó segédkezni ebben!
2022. febr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen a te hibád, jó hülyét csinálták magadból, de ezzel már nem tudsz mit kezdeni. Legközelebb tessék felelősségteljesebben szórakozni.
2022. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a te hibád, hogy így alakult. Arról viszont nem tehetsz, hogy részegen nem tudsz smárolni.
2022. febr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért rágódsz ezen. A tinik ilyenek. Két hétig rajtad röhögnek, aztán majd lesz más hepp. Ezt a fiút meg inkább hagyd. Az egy dolog hogy így alakult és részeg voltál, nem érdemel meg ha lejárat ez végett. Keress jobbat
2022. febr. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, hány éves vagy, de mindenképpen meg kell tanulnod, hogy mennyi a határ piálásban, mert ennél sokkal súlyosabb problémák is lehettek volna/lehetnek majd, ha egy ilyen alkalommal cselekvőképtelenre iszod magad.


Az, egyébként még érdekes, hogy te kezdted-e a csókolózást, vagy csak kihasználtak a srácok --> ez utóbbi már-már erőszaknak minősül.


Egy átlag lánynak a 2-3 ital az a max. általában, amit még tanácsos fogyasztani.


Valószínű a haverok el fogják felejteni, ha legközelebb vigyázol.


Ne igyál többet, mint a határ, ne fogadj el mástól italt (lehet, hogy droggal felütik), és vigyázz a kitöltött italodra, nehogy beletegyenek valamit.

2022. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
En is kicsit ittam mikor megvolt az első csokom 15 evesen, hosszú történet akkor ittam először és tényleg volt hattere. Viszont nekem jó volt, a srác utána a baratim is lett. De Enis smaroltam már részegen külföldön buliba nem is egyszwr sajnos, szerintem mindenki vsinalt mar ilyet, egy csók nem olyan nagy dolog, nem fekudtel le vele
2022. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit? Mit tudnál tenni? Egy ideig még szekálnak utána elfelejtődik. 2 dolgot tehetsz. Válogasd meg a barátaidat és mertékkel igyál vagy inkább ne igyál.
2023. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!