Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékennyé akar tenni, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akar tenni, vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú, aki az osztálytársam, és beszélgetünk 2-3 napja kb. egésznap üzenetben. Élőben nem nagyon beszélgetünk, egyikünk sem mer kezdeményezni úgymond..

Szóval írásban eléggé kedves velem, és úgy érzem, hogy tetszem neki, mindig ír, kérdezi hogy vagyok, tesin volt egy feladat ami nekem ment és még akkor is aztmondta, hogy "Nekem így is úgy is ügyi voltál😇😌" aztán jelzőkkel illet, pl "cuki" meg ilyenek... Szóval elég egyértelmű. A többi lánnyal az osztályból nem ilyen.. és nekem is nagyon szimpi, bejön.

Tök jól elbeszélgetünk meg minden, erre random felhozta, hogy 2 hónapja szakított az exével, ő próbálta megoldani, de a csaj letiltotta, és elege van belőle meg minden... Próbáltam nem feltűnően mutatni (persze írásban nem látja a reakcióm) de féltékeny lettem nagyon. Vajon miért hozta fel ezt témának?



2022. márc. 11. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Akár arra is utalhatott, hogy épp szabad.

"csaj letiltotta, és elege van belőle" - Miért vagy féltékeny egy olyan lányra, aki letiltotta a kiszemeltedet, továbbá a fiúnak is elege van belőle?

2022. márc. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

Elsőt kiegészítve:

"ő próbálta megoldani"

Arra is utalhatott, hogy legyen köztetek bármi baj, ő megpróbálja azt megoldani és nem hagy veszni semmit.


Veheted ezt pozitívumnak is.

2022. márc. 12. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!