Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni vagy lemondani róla?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok, egy osztálytársamba (9.o.), de mostmár tudom, hogy nem kellek neki. Nem bírom elfelejteni őt! Nem voltunk együtt és ő teljes mértékben homofób. Hogyan tudnám elfelejteni?

(Én is és ő is fiú)

Próbálok mást keresni, de nem megy. Folyamatosan őt szeretném!



2022. márc. 12. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Próbáld meg kiverni... - a fejedből! Nincs rá recept, hogyan kell elfelejteni valakit, akivel minden nap találkozol.
2022. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
75%
Az ilyesmire nincs gyógyír, praktika, a szerelem ilyen.
2022. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
84%

Sajna ez nem így megy. :c Nálam is volt ilyen, itt az a teendő, hogy megvárod, hogy elmuljanak az érzéseid. Hosszú lesz és fájdalmas, de egy idő után annyira elhalványulnak, hogy más már tudja tölteni a helyét.

17/f

2022. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne tápláld a vonzódásodat feléje, akkor idővel túljutsz rajta.
2022. márc. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy átnevelőtáborba még nem késő.
2022. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Várj.
2022. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!