Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogyha sokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogyha sokat nez egy fiu?

Figyelt kérdés

Van egy velem egyidos fiu, akivel egy suliba jarok. O 12.-es, en pedig 11 mert 0.-os voltam. Egyik baratnom regebben beszelt is vele, amikor meg ugyanebbe az iskolaba jart, es azt mondta nem fog hozzam oda jonni, nem nagyon kezdemenyez igy. Termeszetesen en nem gondolom, hogy egy kis gorcs pali lenne, baratnom mondta, hogy amugy nagyon jo fej.

Oszinten nekem eleg szimpatikus fiu, viszont en nem szeretek kikezdeni olyanokkal, akik egy iskolaba jarnak velem😆max ha elballagott mar lol

Mellesleg el se hiszem, hogy egy ilyen pasi ram nezne, ugy erzem keves lennek neki.

Szoval fiuknal jelent valamit az, ha sokat nez?



2022. márc. 14. 03:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem feltétlen.
2022. márc. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%

"en nem szeretek kikezdeni olyanokkal, akik egy iskolaba jarnak velem😆max ha elballagott mar lol"

Akkor lol ne 😆 kezdj lol ki 😆 vele! lol

2022. márc. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Koszonom 2/2 a "kerdesemre" a valaszodat🙂
2022. márc. 14. 07:09
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Lehet tetszel neki ha sokat nez, de az is lehet hogy van valami az arcodon, vagy csak véletlen fordult arra.

A fiúk bonyolult lények, engedd el, nem fogsz tudni rajtuk kiigazodni

2022. márc. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Jelenthet bármit.

Én pl. ha bejön egy lány, csak néha lopva rápillantok, hogy eszre ne vegye.


Viszont ha látok egy elképesztően ronda nőszemélyt, őt többször is megnézem (pl egy előadáson), mert nem hiszem el, hogy hogy lehet valaki ennyire csúnya.


De más srác tuti máshogy müködik...

2022. márc. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Akár azt is jelentheti, hogy tetszel neki.
2022. márc. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Magamból kiindulva én is ilyen srác voltam jó darabig, nem nagyon kezdeményeztem. Szóval igen én például néztem a lányokat aki tetszett, de ha ő is nézett már elvettem a pillantásom.

Viszont aki csúnya volt azt nem néztem soha, legfeljebb ha kibeszéltük a haverokkal, de azt észre lehet venni, ha nem úgy néz rád, hogy zavarban van vagy tetszel neki.

2022. márc. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Egy biztos: nehogy kommunikáljatok, nehogy megkérdezzél tőle bármit ami érdekel! Találgass, és anonim oldalakon keress választ, ahol úgysem kapod meg. Mibe teljesen tök normálisan, kedvesen, NÉGYSZEMKÖZT megkérdezni tőle?
2022. márc. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon valószínű, hogy tetszel neki.

Azon ne aggódj, hogy kevés lennél neki.

Miért probléma, hogy egy suliba jártok?

2022. márc. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az eddigi valaszokat!😄
2022. márc. 17. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!