Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én látom rosszul a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én látom rosszul a dolgokat és egy teljesen más felfogásban gondolkozok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy lány, akire ráírtam pár hete. Eddig csak online beszélgettünk, ami azért fura, mert egy iskolába járunk. (pár napot beteg voltam, pár napot nem beszéltünk, mert egyikünk sem írt, a maradék nap meg egyikünk sem mert lépni a másik felé) Azt viszont tudom, hogy bejövök neki és olyan jeleket ad, amikből egyértelműen kiderül, hogy nem vagyok számára közömbös.


A lényeg az, hogy elhívtam valahová. Ezt elmeséltem az egyik haveromnak, és szerinte ez hiba volt, mert nem beszéltünk még élőben és ezt elrontottam.

Ha valaki tegyük fel online ismerkedik, akkor ne hívja el sehová sem a lányt, ha úgy alakul? Mert ugye még nem beszélgettek élőben.

Szerinte suliban kellett volna először vele találkozgatnom.. De most őszintén : Semmivel sem másabb az szerintem, ha suli után megyünk el sétálni, vagy ha elhívom mondjuk enni valahová úgy, hogy eddig online beszélgettünk.


Én úgy vagyok vele, hogyha valóban szimpatikus vagyok neki, akkor így is úgy is elfogadja. Ha pedig nem, akkor akár ha 2 hét után hívom el valahová (úgy, hogy már beszéltünk élőben is) akkor sem fogja elfogadni.


Én gondolkozok ilyen tekintetben furán? Tényleg hiba volt?



2022. márc. 14. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Butaságot mond a haverod.

Ez is egy lehetőség, ahogy ti csináljátok, bejöhet.

2022. márc. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha online "ismerkedtetek meg", akkor simán elhívhatod online. Az fura is lenne, ha élőben hívnád el, mikor sosem beszéltetek úgy.
2022. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, épp ezért sem értem az álláspontját. Hisz, ha valaki online ismerkedik, akkor képtelenség az, hogy élőben hívjon el valakit.

Azt mondja, várnom kellett volna csütörtökig, és utána hívni el. Próbálom megérteni az álláspontját és gondolatmenetét, de nem sikerül eddig. :D

2022. márc. 14. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha élőben (is) kialakult volna egy beszélgetési rutin, akkor élőben lenne természetesebb, de így oké online is.
2022. márc. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Csak szólok: ő is egy ember, nem űrlény. Nem értem, mit agonizáltok ennyit, ugyanúgy működik, mint te.
2022. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5# Ezt nem feltétlen értem mire érted.
2022. márc. 14. 18:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt hiba, a haverod még tapasztalatlan. Jól tetted hogy elhívtad.
2022. márc. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!