Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a beszélgetések...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a beszélgetések során?

Figyelt kérdés

Valahogy amikor beszélgetek fiúkkal, mindig úgy alakul hogy róla és az ő dolgairól beszélgetünk többet, rólam meg nagyon szó se esik. Nem tudom miért.

Régen mikor a legelső fiúval ismerkedtem aki bekerült az életembe, megkaptam tőle hogy alig kérdezek és olyan mintha nem is érdeklődnék iránta. Pedig igenis érdekelt, csak nem vettem észre hogy én tényleg nem nagyon kérdezgetek róla, csak mindig ő. Azóta van ez, hogy figyelek rá, hogy én is kérdezgessek mindig és érdeklődjek a másik felől. Lehet túlzásba estem vagy nem tudom, de ebből nem igazán tapasztaltam jót.

Mikor beszélgetek egy fiúval, mindig azt veszem észre hogy már rendesen ő az egész téma, én meg sehol nem vagyok, és nem is igazán érdeklődik úgy mint ahogy én. De tényleg minden fiúnál ez van mikor beszélgetünk, akkor biztos én csinálom ezt rosszul és visszább kéne vennem ebből. Mindig az van, hogy random mond valamit mit csinál mi dolga van vagy bármi, én folytatom a témáját meg kérdezgetek is, és így ő lesz a téma. Szerintem nekem is fel kéne hoznom random dolgokat magamról és akkor beszélnénk rólam is. De valahogy úgy érzem nem merem az önbizalomhiányom miatt, feleslegesnek érzem hogy az én dolgaimat mondjam csak úgy a semmiből, és ehelyett meg akkor ő a beszélgetési téma, és nekem ez így nyilván nem jó.

Mit tanácsoltok erre?



2022. márc. 20. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem nekem is fel kéne hoznom random dolgokat magamról és akkor beszélnénk rólam is"


Ennyit kéne csinálni és nem szökőévente, akkor nem ez lenne a helyzet. Ha feleslegesnek érzed hogy magadról beszélj, akkor meg nem tudom mi a gondod - most vagy határozd el hogy ismerkedésből, barátkozásból, stb. akarsz beszélgetni, amihez hozzátartozik hogy magadról is mondasz dolgokat, vagy hagyd az egészet még.


Ami sokat segíthet, ha összerakod magadban akár listákba szedve, hogy miről akarsz beszélni és miről nem, azaz mit hozol fel és mi az amire még kérdésnél sem válaszolsz. Így jobban benned lehetnek a témák és hogy miket osztasz meg szívesen (pl. nagyon személyes dolgokat nem).


Azon túl meg gyakorolni kell. Annak a srácnak amúgy igaza volt, hogy elképesztően lelombozó mikor valakitől nem érzed hogy érdekelnéd vagy figyelne, szóval a kérdezgetés jó, csak találni kell egy egyensúlyt.

2022. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Figyelj a harmóniára. Nagyon cuki lány vagy, mákos lesz a srác, aki rád talál, csak figyelj erre, mert ahogy írta egyes, jól megbeszélted magaddal kb a megoldást is.
2022. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Tudatni kell velük, hogy ez neked nem oké. Egyébként az alapból fura, hogy egy ismerkedős chatelés közben nem megismerni akar, hanem magáról beszél.
2022. márc. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!