Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem lányoknál?

Figyelt kérdés

Belső: eleinte felénk 16 éves lány vagyok de könnyen fel oldódom és nem leszek olyan felénk.Nagyon szeretek meg ölelni mindenki és ez sokan furának tartják.

Külső:normál testalkat teltebb combok és keblek, és barna haj és barna szem,kb 163 cm


Valahogy soha nem sikerül találnom senki sem akivel vagy aki össze jönne velem...mert mindig barátság lesz belőle de az is jobb mint a semmi.



2022. márc. 22. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan. Ne add fel, majd lesz egy lány akivel együtt lehettek!
2022. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
91%
Még csak 16 vagy. Majd ha 26 évesen sem sikerül találni senkit, akkor érdemes aggódni 🙂
2022. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
89%
Ne aggódj ezen! :) Én például a barna hajat és szemet részesítem előnyben. :) Mindenki tetszik valakinek. Nincs azzal semmi baj, ha félénk vagy az elején, nem kell mindig harsánynak és soknak lenni. Én egy introvertált nő vagyok, mégis volt már kapcsolatom, nem ezen múlik. :) Az ölelésre figyelj oda, mert bár kellemes dolog, de nem mindenki fogadja szívesen olyantól, akit nem ismer igazán és ha mindig ölelgeted, kellemetlen lesz számára.
2022. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztosan van.:(
2022. márc. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*:)
2022. márc. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
Van külön leszbiknek is kategória!
2022. márc. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
93%

6-os... Mivel 16 éves a szexualitás főkategória alatti leszbikus kategóriába nem írhatta.

Egyébként pedig nyugodj meg, bőven ráérsz még. Ráadásul valószínűleg rá is görcsölsz és olyankor általában valóban nem lesz a dolgokból semmi.

Vagyis amit én tanácsolni tudok, hogy ne keress görcsösen párkapcsolatot. A leírtak alapján egy nagyon kedves, szimpatikus lánynak tűnsz, biztos vagyok benne, hogy megtalálod azt, akivel tökéletes lesz az összhang és minden klappol, csak ne görcsöld túl.

Személyes tapasztalatom szerint a szerelem mindig akkor és onnan jön, amikor és ahonnan legkevésbé várod.

Sok sikert!

19/L/leszbikus

2022. márc. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan meg engem pontoztok le? Szted nekem vezetőként milyen olvasni egy hetero kategóriás kérdést ne idegesitsetek már! Akk is oda írja!!
2022. márc. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerintem tetszenél, és amit a belsődhöz írtál az egy az egyben igaz rám is ^^ kapcsolatot nem keresek, de azért szívesen megismernélek. Ha van kedved, írj ^^

17/bi/L

2022. márc. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!