Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a suliban egy nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a suliban egy nálam kicsit idősebb 11.-es szőke fiú, aki szimpi, hogy közeledjek felé?❤️

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 10:13
 1/8 anonim válasza:
94%

Tőlem elvették a vonalzómat, és végigkergettem a lányt az egész iskolában érte.

De ez rég volt. :)

Reméljük a te kiszemelted normálisabb. :D

2022. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
98%
Közösségi oldalon jelöld be, írj rá, kérdezd meg mit szokott csinálni szabadidőben, nincs -e kedve találkozni stb.
2022. márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Lábbal.
2022. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem személyesen, ne közösségi oldalon.
2022. márc. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

#2 nem tom, ha egyszer élőben egy térben mozognak, akkor szerintem béna onlinekodni.


Szerintem fogokzatosan csináld. Elősször csak vedd észre amikor elmentek egymás mellett, aztán köszönj neki, de menj tovább. Aztán hátha valamit mond :DD ha nem esetleg egyszer kérdezhetsz valamit, mert eddigre már kicsit megszoktátok egymást.

2022. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
98%

Ejtsd el a zsebkendődet. :D

Ha nem reagál, akkor nem ismeri a régi szokást.

Ebben az esetben ismételd meg, de akkor már énekeld a népdalt. :D

2022. márc. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
98%

Beszélgess vele először iskolai dolgokról, aztán az érdeklődési körödről.

Úgy, mint bármelyik iskolatársaddal beszélnél, természetese, lazán. Többször beszélgettek, fokozatosan megismeritek egymást.

2022. márc. 27. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van lehetőség rá, ami nem túl eröltetett, vontatott vagy éppen nyomulós akkor mindenképpen élőben, suliban menj oda hozzá először, ha erre nincs lehetőség akkor jelöld be facen, instán kövesd be aztán nyugodtan írj rá.
2022. ápr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!