Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek bejöttél/bejössz és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek bejöttél/bejössz és kavartatok komolyabban, hogy tud azok után csak levegőnek nézni?

Figyelt kérdés

Én ezt nem tudom megérteni. Akinek tetszettél egykor vagy még most is, de valami nem működött, annak ellenére hogy képes átnézni rajtad és semmibe venni mintha észre se venne?

Egy-két fiúval már voltam így. Az egyikkel mai napig látjuk egymást mindig a suliba és konkrétan átnéz rajtam és teljesen semleges. Csinos vagyok és szép nem nagyképűségből mondom tényleg, és normális lány vagyok. De nem értem miért ilyen közömbös, semmi olyat nem látok rajta hogy észrevenne vagy tetszenék neki mikor rámnéz. Pedig korábban mikor volt köztünk valami, állandóan bókolgatott. De szép szemed van, nagyon csinos vagy, gyönyörű lány vagy jó stílusod van stb stb. Azóta semmit nem változtam, de már nagyon semmibe néz mintha olyan csúnya lennék hogy rám se lehet nézni és kerülni kell.

Nem akarok tőle semmit már egyáltalán és nem is érdekel, csak ez zavar vagy hogy mondjam, hogy semmibe néz mintha a világ legundorítóbb lénye lennék, azelőtt meg bolondult értem.

Szerintetek ez miért lehet úgy alapjáraton? Tudom hogy sok ilyen van másokkal is, de mi oka lehet?



2022. márc. 23. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A személyiségeddel lehet gond.


A külső egy dolog, ami pár év múlva semmivé válik, ne erre építs.

2022. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nem volt gond neki a személyiségem sem mert normálisnak tartott és érzett irántam. Csak szimplán eltávolodtunk. Már nem akarok tőle semmit és semleges nekem nem érzek már iránta semmit. De ha ott van előttem nyilván észreveszem és még ugyanúgy látom benne azt a fiút akivel volt köztünk valami. De ő átnéz rajtam. Eddig mindig észrevett és bámult nézegetett mindent rajtam most meg semmi, és ez zavaró nekem. Csak tudni akarom ennek az okát, nem pont az én helyzetemben hanem úgy alapból mi lehet ilyenkor.
2022. márc. 23. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az történt, hogy ő túllépett rajtad, legalábbis próbálna, neked meg sérül most az egód.
2022. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tippelnem kéne észrevette, hogy nem érdekel téged és tovább állt, akár egy picit meg is sértődött.
2022. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!