Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hívjak el egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak el egy lányt bulizni?

Figyelt kérdés

Lesz egy buli, és szeretném rá elhívni a csajt, aki nagyon tetszik, de nem tudom hogy kéne, mert:

1.Ugyan egy társaságban vagyunk, ketten együtt még sose voltunk sehol, csak a közös barátainkkal (kb. 6-7ember) kajálni, mozizni ilyenek

2.Van saját "bulizós" társasága, őket nem ismerem

3. Nem tudom hogy hívjam el, mit reagálna


Tudtok segíteni nekem?<3

16/F



2022. márc. 23. 20:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

A felsorolt okaidnak semmi értelme. Odamész hozzá, megkérdezed hogy menne-e arra az x bulira és majd valamit válaszol. Bármi is legyen az, nem kell beleélni magad.


"Nem tudom hogy hívjam el, mit reagálna"


Senki nem tudja, azért kell megtenni. Ha nemet mond, semmi nem történik, eddig se voltatok jóban. Ha igent mond, semmi nem történik, hisz nem ismeritek egymást, nem következik belőle hogy bármi történni fog köztetek és az sem, hogy akarna tőled valamit.

2022. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
#1 De csak így a semmiből kérdezzem meg? Nem lenne az úgy kicsit fura?
2022. márc. 23. 21:26
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem #1 vagyok, de a kérdésre válaszolva igen csak úgy kérdezd meg, főleg ha még egy társaságban is vagytok. Vagy ha ez így fura akkor kezdj el beszélgetni vele és tereld rá a bulira a témát, aztán mintha a semmiből jutott volna eszedbe kérdezd meg, hogy nem akar-e elmenni veled.
2022. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
35%
Ja és semmiképp se hallgass #3-ra
2022. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
37%
De hallgasson rám, én adtam a legjobb tanácsot
2022. márc. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, aztán kérdezz rá. Ennyi.:)
2022. márc. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%
Értelmetlen az egész kérdésed. Ha bejössz neki akkor pont lesz*rja mit mondasz meg ,hogy mondasz. Ha meg nem jössz be neki akkor öt órás monológra is nemet fog mondani.
2022. márc. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
Odamész hozzá és elhívod, ráírsz és elhívod ennyi
2022. márc. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
#8 csak így minden előzmény nélkül? Nem tudja am hogy tetszik nekem, nem értené, miért csak őt hívom. De tényleg csak 2esben szetetnék lenni vele
2022. márc. 24. 09:13
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

hát ha egy társaságban vagytok akkor ott simán megkérdezehted. HA egy suliba jártok akkor megkeresed vagy ráírsz hogy suliban szeretnék szünetbe valamit kérdezni.

Más nem ráírsz messen hogy

szia kérdezhetek valami? (igen persze)

figyelj lenne egy buli ami tök jó lesz és szeretném ha eljönnél esetleg lenne kedved velem jönni buliba?

2022. márc. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!