Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak játszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak játszik velem, vagy tényleg tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki egy osztállyal fölém jár, és legtöbször le se b@sz, máskor meg figyelmet szentel nekem. Pl.: ülünk többen a folyosón beszélgetünk, melette ülök, ráteszi a lezét a combomra, aztán napokig rám se néz. Vagy nagyobb társaságban vagyunk, és beszól (álltalában egyik fiú osztálytársam miatt, aki még 5-6ban tetszet, vagyis hát amelyire egy 11 évesnek tetszhet valaki😂😂). Most meg új szokása, hogy ahányszor elmegyek az osztályuk elött az udvaron kinyissa az ablakot, és látványosan végigmér...

2022. márc. 25. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az előbbire következtetnék abból, amit leírtál, de többet mondd el az, hogy más lányokkal hogyan viselkedik. Ha másokkal is csinálja ezt, akkor valószínűbbnek tartom hogy egyszerűen ilyen a természete/csak játszik veled.
2022. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Tanuj meg hejesswn irni lehr akk majs bejosz neki
2022. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát én nem vettem észre, hogy másokkal is ezt csinálja, de lehet csak nem vagyok ott, mert nem egy osztályban vagyunk.
2022. márc. 25. 14:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki, de játszik is veled kicsit.
2022. márc. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
HÁT inkább csak játszódni akar te veled, te gondolom szépnek is talál emellett. Eztet neked kell érezni, de inkább hagyad
2022. márc. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!