Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam el a barátom ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Franciasrac kérdése:

Hagyjam el a barátom ?

Figyelt kérdés
A szoros baráti társaságomban egy olyan lány és fiú voltak akik szerették egymást (tájékoztatásul a lány 19, a fiú 18 és én 16 éves vagyok) a tavaly nyári bulijaink óta, és nemrég azt fedeztük fel hogy a fiúnak 2 barátnője volt egyszerre, 6 hónap óta, anélkül, hogy senki semmit se vegyen észre. Aztán elváltak, a fiúnak most nincsen barátja se barátnője. Én a lányhoz a legközelebben állok pedig a fiú is tetszik, vicces volt és nem hiszem hogy érint ez a történet, de az a baj hogy a barátaim túlnyomó többsége nem akar már vele beszélgetni (teljesen érthetően) de magam őszintén nem tudok mit tenni, ahogy mondják franciául, két szék között áll a seggem, szóval mit tegyek ? Elhagyjam és egyedül marad aztán, vagy még barátkozzak vele, arra tekintetve, hogy én nem annyira mérges vagyok rá ?

2022. márc. 28. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd hogy mások mondják meg kuvel barátkozz. Ha te nem haragszol a srácra, akkor barátkozz vele nyugodtan.

Akkor kell nagyon gondolkodnod, ha emiatt a baráti társaság közösítene ki téged.

2022. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Helyzettől függ. Ha nagyon elbánt a legjobb barátnőddel, akkor azért elég fura, hogy pont ezzel a fiúval akarsz barátkozni. Meg hogy még tetszik is.

De természetesen neked nem kell rá haragudni, amiért mások haragszanak rá.

2022. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Nem ide tartozik, de leírod kérlek, hogy hogy van ez a mondás franciául?:) Nem rég kezdtem el tanulni a nyelvet és felkeltette az érdeklődésem:D

Amúgy egyetértek az előzőekkel, attól még hogy mások haragszanak rá neked nem kell.

2022. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

« Avoir le cul entre deux chaises » :)


Amúgy köszönöm mindenkinek a válaszotokért 😁

2022. márc. 28. 15:56
 5/5 NTBS ***** válasza:
100%
Te döntsd el, hogy fontos-e számodra és ne mások.
2022. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!