Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom rosszul érzi magát ha más fiúkkal vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátommal 4 és fél hónapja vagyunk együtt, mindketten 15-16 évesek vagyunk és egy osztályba járunk. Nagyon jól megvagyunk, ő egy nagyon kedves, vicces és okos személy. Viszont sokszor érzi rosszul magát amiatt, hogy több fiúval is jóban vagyok. Az hogy az ő baráti körével megvagyok az nem zavarja, mert ismeri őket, de a többi fiú 'minőségétől' fél. De azt szeretném leszögezni, hogy nem olyan aki megtiltja vagy ilyesmi hogy más fiúkkal barátkozzak, ő is tudja hogy soha nem csalnám meg vagy akár flörtölnék másokkal. Szimplán rosszul érzi magát. Nyilván most én is lehetnék a hibás, csak annyi pick-me girl van az osztályban meg a környezetemben, meg olyanok akik ilyen tipikus 'lányos lányok' akikkel csak ilyen felszínesen lehet beszélgetni, hogy inkább a fiúkkal való barátkozást választom... Persze több lány barátom is van.

És még annyi, hogy nem szoktam bunkó lenni még az ilyen ragaszkodó fura fiúkkal sem (pl van két fiú az osztályban akik kimutatják hogy bejövök nekik), sőt, inkább kedves vagyok velük. Ezen nem tudok változtatni, tényleg nem szeretek NEM kedves lenni (ez nagyképűen hangozhat de tényleg így van).

Szóval szeretném ha a barátom nem érezné rosszul magát emiatt, tudnátok segíteni?



2022. márc. 31. 06:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vidd magaddal őt is, vagy hívd fel néha, hogy minden oké. Továbbá próbáld megnyugtatni.:)
2022. márc. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Ez a bizalom hiánya. Bizalom nélkül nincs kapcsolat, se barátság. Bocsi, de ha nem kezd el bízni benned, ez a kapcsolat halott.
2022. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 mantis religiosa ***** válasza:
90%

Lehet, hogy te nem veszed észre, hogy hajtanak rád többen is, ő viszont fiúként tudja, és valószínűleg ez az, ami zavarja.


Sajnos vannak, akik nem tartják tiszteletben, ha valaki párkapcsolatban van, és pofátlanul nyomulnak ezerrel, még akkor is amikor a másik fél is ott van. Ez a viselkedés anno engem is kiakasztott, pedig a hűtlenség fel sem merült bennem.

2022. márc. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az #2 nem tudom, hogy végig olvasta-e. Szóval vannak olyan fiúk akiknek nyíltan bejön a kérdező és a kérdező ezekkel a srácokkal is kedves.

De a srác a hibás és a bizalmatlan??

2022. márc. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Első válaszolónak: Iskolán kívül nem találkozok más fiúkkal ha ő nincs ott :) Ha véletlen összefutok előző osztálytársaimmal azt mindig mondom neki.


Második válaszolónak: Mindig mondja hogy bízik bennem, ő tényleg csak attól fél hogy más fiúk elkezdenek közelíteni felém.


Harmadik válaszoló: IGEN! Ő is pont így írta körül ahogy érez! Ő is csak azoktól fél akik nem tartják tiszteletben a kapcsolatokat.


Negyedik válaszoló: Mint mondtam nem bizalmatlan velem, és a 'kedvességem' is csak abban nyilvánul meg hogy ha beszélgetést kezdeményeznek velem nem fordulok el hanem én is társalgok velük. De ez nem gyakran fordul elő. Nem ártottal nekem semmit, nem akarok bunkó lenni velük.

2022. márc. 31. 13:57
 6/10 A kérdező kommentje:
nem ártottak*
2022. márc. 31. 13:58
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
offold a barátaid
2022. márc. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Nekem csak annyi megjegyzésem lenne, hogy nagyon korai volt ilyen fiatalon belemenni egy szexkapcsolatba. Várhattatok volna, lehetett volna csak a barátod, és ha még jobban megismertétek volna egymást, 17-18 éves korotokban, bőven ráért volna elkezdeni a szexet.
2022. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló: Mikor mondtam ilyet? Nem szexelünk, ez honnan jött?
2022. ápr. 1. 14:47
 10/10 after stroke ***** válasza:
Ezzel neM neked van dolgod, kérdező, hanem a fiúdnak. Neki kevés az önbizalma. Az én feleségem még 50 évesen is sokaknak bejött, fiatal kanok is hajtottak rá, és engem ehetett volna a penész, ha nem tudom magamról, hogy NEKI én vagyok a FÉRFI.
2022. ápr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!