Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg egyértelműen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg egyértelműen csak hülyít a barátom, vagy én gondolom túl?

Figyelt kérdés
Elkezdtem hisztizni és azt mondtam neki hogy mióta összejöttünk nem érzem magam szerelmesnek, és félek hogy csak manipulálom vagy hazudok neki. Erre ő azt reagálta hogy azért van mert élőben nem találkozunk annyit, és majd nyáron jobb lesz. Ekkor ő még váltig állította hogy mennyire szerelmes belém és neki nem kell senki más. Egy darabig veszekedtünk (ez a része 100%-ban az én saram azt beismerem, és később már mondtam is neki vagy 20x hogy sajnálom és igenis szeretem). Másnap kibékültünk, ugyanúgy becézgetett és mondta hogy mennyire várja már hogy találkozzunk és lefeküdhessünk. Majd rá pár napra közölte hogy amúgy ebbe a lányba (az egyik barátjába) mennyire szerelmes és annyira gyönyörű és csinált vele közös képet is, meg minden nap megdicséri hogy milyen szép. Hozzáteszem küldött mellé egy kacsintós emojit is ami kb iszonyat ritka nála, de fogalmam sincs hogy ez számít-e. Aztán vitte tovább a beszélgetést mintha ez egy teljesen elhanyagolható információ lenne. Most lehet hogy csak én gondolom túl, de ha valakinek azt mondom hogy szerelmes vagyok belé, és mennyire várom hogy meg****, plusz kicsimnek hívom, akkor nem flörtölök közben egy másik lánnyal akibe amúgy szerelmes vagyok.

2022. ápr. 3. 00:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy ilyen hosszú lett.
2022. ápr. 3. 00:09
 2/6 franciasrac ***** válasza:
100%
Mindkettőtök furcsán viselkedik. Szereted vagy nem?
2022. ápr. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyikőtöknek sem való ez a kapcsolat.

Nem okés, hogy kijelentetted hogy nem szereted és csak manipulálod. Tőle sem okés, hogy kijelenti, hogy ja amúgy másba szerelmes.

A te részed egy hajszállal jobban megértem a vita heve miatt, de ha "békeidőben" azt mondja neked, hogy másba szerelmes, miért nem szakítasz??

2022. ápr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is furcsa mindkettőtök. Te azt mondtad neki, hogy nem szereted, ő meg egyik pillanatban beléd szerelmes, másikban másba? Szerintem nem kéne együtt lennetek.
2022. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne pazaroljátok egymásra a drága időt.
2022. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy üljetek le, és tisztázzátok, hogy ki, merre hány méter, vagy ha ez nem a ti asztalotok, akkor szakítsatok. A te részedet még megértem, mert te bocsánatot kértél, de ő meg csak úgy beközölte + pár nappal azelőtt meg azzal etetett, hogy mennyire szeret.
2022. ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!