Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy fiú nem ír...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy fiú nem ír majdnem egy napja?

Figyelt kérdés

Jelentheti azt, hogy más lányokkal beszélget?


Nem hinném, hogy dolgozna ilyenkor már, és azt sem tudom hogy mit csinálhat, higy ennyire nincs ideje nekem írni.


Mit jelent, ha egy fiú nem ír majdnem egy napja?



2022. ápr. 6. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nincsen ideje, nincsen net kozzelben...
2022. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezer oka lehet. Oké, hogy kicsit felgyorsult az élet, de azért egy nap még nem a világ. A postakorszakban hetekig is eltartott egy levélváltás :)


És az is van, hogy kell egy kis szünet valakinek, nem akar folyvást csak és kizárólag a külvilággal foglalkozni. De ezt nem bántásból csinálja, csak egyszerűen nem nézi a telefonját, mert mást csinál. Matat a kertben, játszik, bringázik, hobbizik vagy mittudomén. Tényleg bármi lehet. Nem ártana néha, ha mindenki tudna fékezni, teljes agyhalál ez az elvárt egyperces reakcióidő.

2022. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most irt nekem annyit konkretan, hogy faradt... tenyleg az vagy csak egy urugy lenne ez?
2022. ápr. 6. 20:47
 5/12 A kérdező kommentje:
Meg irtam neki egy ket dolgot, de nem reagalt rajuk. Az utan, miutan vissza irt nekem, az utan meg irtam neki, de nem reagalt meg, pedig 10 perce irtam, amikor o is irt.
2022. ápr. 6. 20:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pl az utóbbi pár napban pont ilyen vagyok, egyszerűen ki vagyok égve, nincs kedvem semmihez.
2022. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, sajnos nem tudjuk megmondani.:/
2022. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Lehet, hogy tényleg fáradt! Egy nap még nem a világ!
2022. ápr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Azért az se mindegy, hogy írta. Pl "ne haragudj, nincs jó napom, fáradt vagyok, holnap beszélünk 🙂" ez egy tök normális válasz. Ha csak annyit ír, hogy "fáradt vagyok" akkor közömbös vagy neki, nem is igazán szeretne beszélgetni.
2022. ápr. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Azt jelenti,hogy nem írt egy napja
2022. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!