Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek a zenész srácok?

Figyelt kérdés

Pl ha valaki elég jól zongorázik vagy gitározik, esetleg mindezek mellett zeneszerő is...

Vagy ez egyáltalán nem számít?



2022. ápr. 11. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Akkor számít,ha szerény az illető ilyen téren.

Sőt, a fiú, aki tud zongorázni...nagyon értékes a szememben. A zongora hozzám is közel áll.

2022. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nagyon bejönnek, de én is zenélek, mindig közel állt hozzám.
2022. ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Nekem is nagyon bejön, főleg, ha egyezik a zenei ízlésünk. Viszont csak akkor, ha ezzel nem menőzik és nem csak azért csinálja, hogy csajozhasson. Akkor tetszik igazán, ha látom az illetőn a zene szeretetét, hogy tényleg azért csinálja, mert ez boldoggá teszi őt.
2022. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Egy hatalmas plusz pont ha egy srác zenél. Főleg ha zongorázik vagy gitározik.
2022. ápr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
A zongora bejön, más nem igazán. Mindig nagyképű zenész fiúkat fogtam ki, lehet ezért vagyok előítéletes.
2022. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az jönne be nagyon, ha rock/metal zenész lenne. Ha más stílust képvisel, az sem gond, csak akkor nem oszt és nem is szoroz a zenélés.
2022. ápr. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. ápr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem jöttem be a csajnak pedig a kedvencét is eljátszottam lemez minőségben gitáron. :-(
2022. ápr. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem nagyon bejönnek a zenész srácok, főleg a zongoristák
2022. jún. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!