Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes elmondani neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elmondani neki?

Figyelt kérdés
Az az ironikus fiú lány barátság. Elég jól kijövünk nagy a bizallm de ô még nem lépett túl az exén sőt beszélgetnek még. Én nekem meg bejön a lány nem tudom érdemes lenne felrúgni és tudatni mit érzek én? Anno ő intett elébe hogy legyünk csak barátok

2022. ápr. 12. 00:27
 1/6 A kérdező kommentje:

*bizalom

*felrúgni a barátsàgot

2022. ápr. 12. 00:28
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem lépett túl az exén hagyd. Kelleni fog még idő hozzá. Ha most szólnál neki, miközben lehet újra kialakul vmi az exével, úgy érezheti h elveszíti a bizalmasát. Hagyjad még, pláne úgy h csak azt szeretné h barátok legyetek.
2022. ápr. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Anno ő intett elébe hogy legyünk csak barátok"


Már ekkor megmondta, hogy nem akar tőled semmit.


"ô még nem lépett túl az exén"


Ha minimális esélyed is lenne - ami nincs - akkor ez azt is teljesen kicsinálná. Az exe felé vannak érzelmei, nem tudna még jó ideig értelmes állapotban új kapcsolatba kerülni.


Mivel nem barátságot érzel, ezért valószínűleg érdemes hagyni az egészet és eltávolodni tőle, mert csak kínzod magad. Lépj tovább és keress olyan lányt, aki veled akar lenni.

2022. ápr. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most még ne lépj felé.
2022. ápr. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Szoktál vele az exéről beszelgetni? Mennyit?
2022. ápr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Nyugi, úgy sem marad fenn a barátság örökké. Nyugodtan kezdj ki vele.
2022. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!