Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek a kopasz srácok?

Figyelt kérdés
Sajnos eddig nem volt nagy sikerem ismerkedés kapcsán, gondoltam, ha stílust váltok, több jelentkező lesz. Szerintetek működne?

2022. ápr. 12. 18:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha nagyon, de tényleg nagyon helyes, jó vágású arca van, illetve ha jól áll neki a kopasz haj.


Egyébként, csak légy önmagad! :)

2022. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát, annyira talán nem állna jól a magas homlokommal.. de köszönöm a válaszokat, amik alapján eszembe sincs lenyíratni bozontom. Még jó, hogy idejében megnyilvánult ez, pocsék dolog lett volna ezek fényében hetekig csillogó fejjel téblábolni. :I Köszönöm a válaszokat!
2022. ápr. 12. 21:01
 13/16 A kérdező kommentje:
Kettes: 17
2022. ápr. 12. 21:01
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben nem jönne be, ha nyírja. Viszont ha nem önszántából lett kopasz, az megint másik helyzet.
2022. ápr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten a kicsit hosszabb haj tetszik.
2022. ápr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
18%

Nekem egy régebbi párom eléggé bizarr volt.

Kopasz volt, és kérte, hogy a fürdőszobába pisáljam le a fejét, és utána légycsapóval csapkodjam, jó nagyokat.

Ettől, ő eldurrant.

2022. ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!