Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl gondolom ezt is?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl gondolom ezt is?

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy legjobb haverja (Y) aki mindig viszi magával bulizni. Egyetemista a barátom, a haverja munkanélküli én végzős gimnazista vagyok. Külön városban tanulunk és csak hétvégén találkozunk. Már 1 éve együtt vagyunk. A lényeg: Y mindig hívja A barátom bulizni es nyilván a barátom benne van, mert hát fiatal menjek csak. Nekem már egy kicsit sok, az hogy Y egy olyan buliba is elszeretné vinni ami kifejezetten a szingliknek van. (Az a neve a bulinak hogy szingliknek) Ez nem tetszik. Y arra hivatkozik hogy azért viszi ot magával mert senki sem megy el vele.. de én nem szeretném hogy menjen, mert olyan rosszul érzem magam most. Nem volt meg ilyen. Véleményeket várok, mit mondjak neki? Mit tegyek? 18/L voltam

2022. ápr. 13. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A túlgondolás az túl szép kifejezés, inkább rettegsz. Tudtad hogy a barátod bulizós, így jöttél vele össze és így vagytok együtt x ideje. Ha nem tetszik, akkor szakíts vele, de nem kellenek ahhoz szingli bulik, hogy megcsaljanak.


Nem szabhatod meg neki mit csináljon és hova menjen.

2022. ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy buli. Ha ő nem akar ismerkedni, akkor nem fog. Én is voltam már szingli buliba amikor volt barátom. A barátnőmmel voltam, nem ismerkedtünk.
2022. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2022. ápr. 13. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Vagy megszoksz, vagy megszöksz
2022. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem fura hogy elmenne egy olyan buliba ami kifejezetten szingliknek szól. Ha folyton bulizni jár akkor ezt az egyet nem lenne nagy veszteség kihagynia.

Mondd meg neki hogy zavar a dolog, és hogy miért. Az ilyen problémákat csak úgy tudjátok megoldani ha nyíltan megbeszélitek a dolgot, tudom hogy nehéz de próbáld neki elmondani őszintén ahogy érzel.

2022. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!