Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác, a régi ismerősöm, együtt buliztunk, és táncoltunk, beindultunk, csókolózni kezdtünk, és lefeküdtünk. Csodálatos volt, sőt, életemben a legjobb (2 srác közül😆, vele együtt..), de nem jöhetek vele össze. Bárhogy akarom, a szüleim tiltanak tőle, mert ő “rosszfiú” (bár ha engem ismernének…) szóval ha ez kiderül akkor búcsút mondhatok a jogsimnak, és akkor aztán tényleg sehová nem mehetek majd, otthon kell ülnöm és tanulni hogy a 4,67-es átlagomon javítsak. Elég szigorú szüleim vannak. A húgom viszont mindig mindent kiderít, és fecseg otthon, szóval a titkos viszony is elég esélytelen, így is baromi sok dologgal elbukhatok, de még 8 hónapot valahogyan ki kell húznom otthon. Szóval ezt az egészet elmondtam neki, de szerinte folytatnunk kéne, és ha lebukunk majd ő megvéd a szüleim előtt, de ez nem így megy…

2022. ápr. 15. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

Folytasd


29/F

2022. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha az is esélytelen, hogy titokban találkozzatok, akkor egy dologban bízhatsz, még pedig abban, hogy a srác tényleg várni fog rád. Bár azt is meg lehet próbálni amit a srác mond, csak akkor vállalnod is kell a kockázatot, hogy mindent megvonnak tőled. Ezen a két opción kívűl én nem látok mást.
2022. ápr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Ezt amúgy bírom, hogy tini korban "rosszfiú", utána már csak szimplán kretén gyerek az ilyen.

Most komolyan, lehet szigorúak a szüleid, de mindíg ott lesznek neked és támogatni fognak, ha van valami. Ez a gyökér gyerek viszont nem. Sokat fogsz érni vele, hogy majd ő megvéd...

De hogyan tovább?? 18 évesen elkerülsz otthonról és teljesen kiszolgáltatod magad a pasinak?? Ha ő talál mást, megún akkor mehetsz az utcára??


Sajnos ismerek hasonló lányt. Mondjuk ő cigány pasival jött össze. Az is igazi szerelmi történet. Egy intelligens, jó tanuló lány, szerelmes lett, csak éppen rossz paliba. Még hogy cigány az egy dolog, de ő is ez a "rosszfiú". Szülők megmondták, hogy vagy vége vagy mehet. Csajszi inkább lelépett. Olyan tervek voltak előtte, hogy egyetem, valami jó munka, szép lakás pesten...

Helyette tudod mi lett?? Középsulit ott hagyta érettségi előtt, mert terhes is lett. Közel muszáj volt, mert nem akarta, hogy a pasi kirakja. Emiatt a pasi is otthagyta a sulit, mert kellett a pénz. Szóval mentek gyárba melózni, már ameddig ugye tudtak együtt járni. Viszont szép lakás volt. A srác szülei háza mögötti tyúkólat újították fel, mert mást nem tudtak kezdeni.

Utóljára akkor hallottam róluk mikor meglett a baba. Csak közben én végeztem középsuliban és így nem is hallottam már róluk.

Ha ilyen mellett kötsz ki egy ilyen életen se csodálkozz. Hogy tényleg bármi van tűrni kell, mert más opció nincs.

2022. ápr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem kiszolgáltatni akarom magam a srácnak, 8 hónap múlva költözöm ki Angliába. Ezt a szüleim és a srác is tudja. Nem akarom magam rábírni a srácra. Utálom ha akadályozzák a függetlenségem. És csak anyuék szerint rossz fiú, amúgy van amiben én még rosszabb is vagyok nála…
2022. ápr. 15. 23:33
 5/7 A kérdező kommentje:
*rábízni, elírtam, bocsánat.
2022. ápr. 15. 23:35
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom miért nem tudod elfogadni az egészet úgy hogy csak keféltél egyet...meg ha tényleg rossz kislány vagy, leszarnád a szüleid véleményét. Ahogy leírtad alapból is alkalmatlan vagy komoly kapcsolatra, szóval mond meg a srácnak hogy jó volt szép volt, egyenlőre ennyi, talán majd máskor...
2022. ápr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyből lefeküdtel? 🤔
2022. ápr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!