Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mi jön be egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi jön be egy fiúban?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 20. 11:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha normális.:)
2022. ápr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egy kicsit konkrétabban? Mi számít normálisnak?
2022. ápr. 20. 12:06
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
Ha van pénze
2022. ápr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Én nekem az jön be ,hogyha olyan személyiségű mint a legjobb fiú barátom..:)


Vagyis kedves, aranyos, megértő, jó hallgatóság.


És még sorolhatnám, hogy mit szeretek benne..

Ha olyan fiúm lenne mint ő úgy érezném megfogtam az isten lábát... :D

2022. ápr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
#4 akkor miért is csak barát?
2022. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Jogos
2022. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Nem szamit nalam annyira a kulso de azert jol nezzen ki, es hogy normalis legyen (kedves,becsuletes,szeretheto stb..)
2022. ápr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
Külsőleg ha kopasz az már fél siker nálam :)
2022. ápr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Ápoltság minimum, előny a rövid haj.


Belsőre pedig az ha érzékeny és törődő.

2022. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Hát én ki futottam a lány kategóriából :D de talán még nem vagyok túl idős :D (25 vagyok)


Bármennyire álszent bárki is, minden lánynak tetszik, ha helyes egy srac. Ez viszont egyéni preferencia .


Ezen felül nagyon vonzó, ha lehet vele beszélgetni. Humoros, tudja követni a témát ( jó hallgatóság ) , vissza is kérdez, ráadásul még okos, tájékozott is , na az pl nekem nagyon bejön :) Legyen kellően figyelmes ( nem kell itt nagy dolgokra gondolni, már az is jó, ha kinyitja az ajtót pl ) .


Plusz a legjobb, ha ugyan azokat a dolgokat kedveljük. Pl filmek stb. Mert akkor tuti van közös téma :)


Illetve pl testalkat, szerintem ez is egyéni preferencia, nálam az enyhén kisportolt vagy normális játszik. Én is ugyan így tartom magam, szóval szerintem reális :)


És még 1 plusz: legyen ápolt. Látsszon, hogy törődik magával. Nem kell mindig full belőtt, barbershop haj :D de ne hagyja megnőni, illetve borotvalkozzon normális időnként, a kormei is tiszták legyenek, az öltözete igényes. ( ne szennyesbol vissza vett gyűrött ruha :D, és ha lehet mai divatú.)


Nagyjából ennyi ami most eszembe jut . De szerintem ez akkor segítene neked többet, ha írnál pár attribútumot a lány típusról akinek fel szeretnéd kelteni a figyelmét.

2022. ápr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!