Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok mit szeretnek, mivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mit szeretnek, mivel írjon rájuk az ember?

Figyelt kérdés
A Tinderen kalandoztam az elmúlt hetekben és hiába írtam rá sokszor lányokra vicces, kreatív vagy igazából bármilyen szöveggel, az esetek többségében nem kaptam rá választ. Eléggé elegem lett ebből, úgyhogy a következő lányra csak úgy ráírtam valami baromságot (azt hiszem valami olyasmit, hogy tetszik a szőnyeg, eladó?) és arra bezzeg egyből visszaírt. Utána kíváncsiságból a következő 6-7 lánynak mind ugyanezt írtam vagy valami nagyon hasonlót. És csodák csodájára mindegyik visszaírt erre. Szóval most teljesen össze vagyok zavarodva? Simán mindig egy ilyen random hülyeséget írjon az ember? Vagy mit szeretnek a lányok?

2022. ápr. 20. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Az elején miket írtál?
2022. ápr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az elején többnyire valamilyen szóviccet találtam ki vagy a nevével vagy az egyik képéről. Esetenként a képek alapján leszűrhető hobbijairól kérdeztem vagy csak finoman bókoltam (nem ilyen tetszel, dugnálak stílusban). De többnyire inkább a viccek. Az ilyenekre kb a lányok 25%-a válaszolt.
2022. ápr. 20. 12:05
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Én azt szoktam írni, hogy mi tetszik rajta és megkérdezem, hogy van-e kedve beszélgetni vagy ismerkedni. Pl.: Nagyon tetszik a mosolyod. Van kedved beszélgetni/ismerkedni?


Ezt írd le 100 lánynak és 100-ból lesz egy, akivel eljutsz a randiig is. Ez a Tinder.

2022. ápr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk ha az én nevemmel viccelődnének sem jönne be. Gondolom a szóviccek meg ezek, eröltetettnek hatottak és cringe volt. A random duma, meg laza volt és az rögtön szimpatikusabb.
2022. ápr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
#3 mert ennek semmi ertelme. Olyan gáz megkérdezni akar e beszélgetni. Én se írok vissza az ilyen kérdésekre. Indítson rögtön valami témával és máris kiderül, hogy van e kedve beszélgezni
2022. ápr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Amit csináltál (bók, vicceskedés, kreatívkodás) azért nem működött, mert sokan csinálják és nem érdekes.


Amit csinálsz (eladó szőnyeg duma) azért működik, mert kevesen csinálják és érdekes, figyelemfelkeltő, kitűnik a többi közül.


Utóbbiból kiindul egy spontán beszélgetés és ott lehet már vicceskedni, sőt kell is. Legtöbb lányt így lehet megfogni, hogy érdekes vagy és így érdeklődnek irántad ha van szimpátia.

2022. ápr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Én nekem az tetszik ha mesél magáról egy kicsit meg engem is kérdezget hogy mit szeretek
2022. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem semmi, nem gondoltam volna, hogy ennyire vevők mások a hülyeségre. Nekem sokkal jobban bejönne a szóvicc meg a bókolás, tehát amit eredetileg csináltál.
2022. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!