Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire számít a magasság a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire számít a magasság a lányoknak?

Figyelt kérdés
Tinderen korábban csak két képem volt, azokon is nagyrészt csak az arcom látszott. Alig kaptam lájkokat és ha össze is jött egy pár, többnyire az se írt vissza. Nemrég felraktam egy képet, amin teljesen látszom és látszódik, hogy eléggé magas vagyok (190 cm felett). Semmi mást nem változtattam meg és erre elkezdtek dőlni a lájkok és tök sok pár is összejött. Ennyire számít a magasság?

2022. ápr. 23. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Számít. Nem ez a legfontosabb, és nem egyedül ez számít, de lényeges tényező, amint látod.
2022. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondhatod be, hogy minden lánynak, de persze van, akinek igazán számít.

Viszont több kép mindig is segít, meg mivel eddig csak az arcodat látták, mostmár testalkatot is, esetleg stílusodat, hisz ezekből is van olyan, ami nem mindenkinek jön be. Persze, lehet volt olyan, aki amiatt döntött.

2022. ápr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Persze, ez is számít.
2022. ápr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az alacsonyabb lányoknak nem biztos hogy mindnek számít, de nekünk magasabbaknak számít igenis.
2022. ápr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a magasságod sokkal vonzóbbá tesz téged, ezért tapasztalod a változást.
2022. ápr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, számít. Főleg ha nem is ismernek valójában, csupán pár képet látnak rólad összesen és az alapján kell eldönteniük, hogy bejössz nekik vagy nem.
2022. ápr. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az számít, hogy teljes alakos képet tettél ki. Sokkal könnyebb úgy valakiről megmondani, hogy tetszik-e, ha nem csak a fejét látod
2022. ápr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Számít, főleg a magas lányoknak.
2022. ápr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Mivel online tarskereson először csak a külsődet látják, érdemes mutatni egész alakos kepet is. Én ha csak arcot látok, azt hiszem, el van hizva és azért nem mutatja meg milyen. Vagy csak szimplán nem jó a teste.
2022. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 GIGACHAD SOLOS THE KITCHEN ***** válasza:
69%
Az a kapcsolat, amelyben a két fél között 20 cm+ a méret különbség, az már hivatalosan is távkapcsolat
2022. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!