Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok hány éves fiúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hány éves fiúval jönnétek össze, mennyi lenne a minimum és maximum szám, kort is írjatok illetve azt, hogy miért igen vagy miért nem válalnátok be?

Figyelt kérdés

Én egy 16 éves lány vagyok, és a barátom 25 éves, szerintetek gáz az, hogy ilyen nagy kor különbség van köztünk. 16 hónapja vagyunk együtt. Illetve az, hogy egyébként ő kezdeményezett annak idején nálam. De én is adtam a jelet, hogy vevőő vagyok rá. Azért mert én 14 évesen is éretebb voltam legtöbb évkortársamnál. Külsőre és gondolkodásilag is. Ezért is kellettem egy 24 éves fiúnak. De azért nyílván nem úgy mint mondjuk egy 17-20 év körüli lány. 😀

Egyénként először akkor még meg mondtam neki, hogy nem biztos, hogy müködni fog a korkülönbség miatt. De azért adtam neki esélyt mert tudtam, hogy nem akar kihasználni. Elmesélte azt, hogy van egy nagyon depressziós múltja és emiatt nem mer 18+os lánnyal kezdeni. Mert fél, hogy nem értik meg és dirigálni meg bántani fogják. Mert az a lányok és a barátom korából kiindulva is többet akarnak elvárni tőle. Illetve nem akart maga mellé olyan lányt aki nyáron 1 hónapnál többet dolgozik. Mivel a covid miatt is érték rossz dolgok és max annyira megy el melózni, hogy tudjon eltudjon velem jönni BS-re. Tehát a lényeg az, hogy én nem a pénz miatt szeretem az idősebb palikat meg azért sem, hogy kocsikázni tudjak vele. Bár van köztünk 1+ óra távolság.

Illetve meg volt az a humoros, jószándékú kisugárzása, okos, kedves és ez engem nagyon vonzz.

A lényeg az, hogy azonban már így utólag rá jöttem, hogy 27-28 éves pasik között is van aki bejön. Általában ők még külsőre sem néznek ki rosszul. Illetve nem mindenki csak kihasználni akarja a nőket. Sajnos a tini srácok ugyanezt csinálják. Ami miatt pedig nem akartam beválallni az az, hogy félek mit gondolnak rólunk az emberek. De próbálom ezt is teljesen elfogadni.

Egy 14 évessel meg azért nem, mert egyébként még a 16 éves is érettlen szerintem. 😅



2022. ápr. 25. 13:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

16-26. Ami szóba jöhet. De 20+ csak akkor ha tényleg azt érzem benne, hogy nem az a tipikus menőzös, fuckboy. A jelenlegi barátom csak 21 éves.

25-26 felett azért kizárt szinte a dolog. Mert szerintem ott már egyre ritkább a helyes, fiatalos férfi. Abban a korban inkább már ilyen apa fétisű pasasok vannak. Ami nekem nem jön be. :))

17/L

2022. ápr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne legyél ennyire elszállva magadtól. Általában az ilyen "érettebb vagyok a korosztályomnál" típusú emberek szoktak akkora baromságokat csinálni, hogy fogom a fejük rajtam. Nekem is van tapasztalatom olyan lánnyal, aki rettentő érettnek gondolja magát, meg már volt pár kapcsolatam előttem, de ez a baromi nagy tapasztalat nekem mégse látszik meg. Más dolog, ha valaki azért érettebb, mert olyan dolgok iránt érdeklődik, ami a saját korosztályát amúgy nem, meg ha valaki azért, mert tényleg annyi mindent átélt már. Az utóbbiak nem szoktak ezzel dicsekedni
2022. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
"Azért mert én 14 évesen is éretebb voltam legtöbb évkortársamnál." Ja, de a helyesírásod vetekszik egy elsősével, aki még nem tud írni. Amúgy minden ostoba tini ezt képzeli magáról. Szerintem aggályos, hogy egy mentálisan sérült pedofil palival vagy. Lehet, hogy már 14 fölött vagy, de a pedomacik is megmagyarázzák, hogy "Jaj hát én csak azért vagyok fiatalokkal mert a felnőtt nők blablabla..." Az a baj, hogy ezt most úgysem érted, csak később fogod, addig meg hiába mondunk akármit.
2022. ápr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy írsz, nem mondanám, hogy "érettebb vagy a korodnál" Ennél gyerekesebb írást ritkán látni. 16 évesen te pontosan úgy viselkedsz, és gondolkodol, mint egy 14-16 éves tinédzser. Személy szerint engem egy olyan srác nem vonzana, aki kijelenti, hogy nem akar olyan lányt maga mellé aki nyáron többet dolgozik 1 hónapnál. Azért ez már olyan mintha írányitani akarna. persze, hogy a 25 éves barátodnak nincs vele egykorú barátnője, mert azok rögtön helyre tennék, hogy ne ő szabja már meg, hogy ki mennyit dolgozik, vagy mit csinál az idejével. 16 évesen tége még tud írányitani ( még sem vagy olyan érett)
2022. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz a korkülönbség, sok boldogságot kívánok, de azért a saját érettségedet ne misztifikáld túl!
2022. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért is kellettem egy 24 éves fiúnak."

Nos... részben magamból is kiindulva, általában nem azért szokott valaki "kelleni" egy pasinak, mert érettebb a koránál. Hanem mert szerelmes belé. Az érzések pedig nem kell, hogy kortól függjenek. Simán szerethetünk olyat is, aki érettebb, vagy éretlenebb nálunk.

2022. ápr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%

Nem akarlak megbántani de nagyon igazuk van az előttem szólóknak.

Kezdjük ott, hogy tényleg minden 2. tini érettebbnek gondolja magát a saját korosztályánál. Igazából ez azért van, mert közülük sokan a normális szint alatt vannak, amiből mondjuk te lehet kiemelkedhetsz és ezért gondolod azt hogy te máris érettebb vagy. Inkább csak max a korod normáját éred el, a te korod alapjait. Azért egy 16 éves lánytól elvárható pár dolog ami jellemzi már őt és kialakultak nála bizonyos tulajdonságok, szellemi intelligencia, de nem biztos hogy te érettebb is vagy. Ettől vannak akik átlagon aluli gyerekesek a korodban, ezért érzed magad másabbnak, hozzájuk képest. Holott ez egy alap lenne.

Az meg a másik, hogy a barátod nem véletlen nem az ő korosztályánál próbálkozott. Megmagyarázhatja neked ezt bármivel, de a tényeken nem változtat. Erről nekem mindig is megvolt a véleményem és ezt tudja is egy normális ép eszű ember, hogy miért van. Eleve már nyugodt szívvel rámondják hogy pedofil típus kb. És ő is nagyon jól tudja hogy egy 18-20 éves lány már okosabb normálisabb, vannak igényei és elvárnak dolgokat, fontos nekik hogy mit ért el a másik is az életében, tisztábban látnak, tapasztaltabbak. Tudja hogy náluk nem igazán lenne esélye bevágódni. Őket nem tudná átverni, befolyásolni, irányítani stb. De egy 15-16 éves lány még borzasztó naiv, nem sok mindent tud a világról, könnyebb átverni és rávenni bármire. Bármit be tud neki magyarázni és könnyen el tudja vele hitetni a szerelmet az érzéseket, ami neki csak imponálni fog és nem lát helyesen a rózsaszín ködtől. Plusz még az is rájöhet, hogy a kislány fel tud vágni vele a korosztályában hogy milyen nagylány már hogy egy 25 éves pasinak ő kell stb.

Szóval, aki egy kislány szemében menő, egy nőnél már nem. Most még úgy érzed hogy ez a jó, de majd ha idősebb leszel rájössz te is.

2022. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

19 vagyok, és én 18-22 éves fiúval jönnék össze. A minimum a 18, ő is lehet érett és egy év nem befolyásolna semmit igazából. Vannak fiúk akik nemhogy fiatalabb hanem inkább náluk idősebb csajokra mennek, mert ők már komolyabbak, nem éretlen kislányok, nekik inkább nő kell. És ez a felfogás nekem nagyon tetszik egy fiúban. 23tól felfelé nekem már nem kellene, nem vonz. Amíg még kb velem egykorú addig oké. De az idősebbekre nem bukok, ők már nagyon el vannak felnőttesedve és nem érteném meg velük magam, nem egyezne a stílusunk.

Idősebb lány vagyok mint te, de én nem jönnék össze sokkal idősebb pasival. Nekem fontos hogy ugyanolyan fázisban legyünk az életben, hasonló céljaink legyenek, egy körben mozogjunk. Pl lehet már egy 25 éves pasi gyereket és családot akar, összeköltözni, én még 19 évesen a karrierem építem jó darabig. Szóval egybejöjjön az életünk, érted.

2022. ápr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as attól még, hogy te ilyen arrogáns, előítéletes, fasz vagy, ne te mond már meg pont, hogy ki a pedofil és ki nem. Nos, elmagyarázom neked, hogy valójában a valódi pedofilnak azt nevezzük aki nem 14. Hanem 10 éves kislányokkal szeretne szexuálisan együtt lenni. És nyilván valóan egy ilyen pali, aki bizonyos szinten érettlen maradt a leírás alapján valami miatt. Arra sem kéne egyből azt írni, hogy mentálisan visszamaradott. Ez inkább arra mondható ki aki random, idegen emberekről ilyeneket ír. Lényeg, hogy egy ilyen pasinak nyilván nem való felnőtt nő. Ezalatt azt értem, hogy még egy érettebb 20 éves sem. Mert akárhogy is nézzük szerintem egy ilyen párkapcsolatnak valóban nem biztos, hogy annyira jó következményei lehetnek. Egyébként te sem írsz sokkal helyesebben. "szabja" XDD legalább ennyit tudnál..


És igen, a 6-os válaszolónak adok teljes mértékben igazat.


Viszont kérdező neked is lekell, hogy írjam azt, hogy bizony én sem hinném azt, hogy te érettebb vagy a korodnál. Talán nem képzeled be magadnak annyira durván, hogy érettebb vagy ahogyan az előttem szólok írták. Mivel van benned szerénység is. Viszont eltudom azt képzelni, hogy majd ha betöltöd a 18-at akkor mennyire felfogsz vágni azzal is. Mivel azt hiszed, hogy 18 éves lettél és akkor változnod kéne valamiben legalább egy kicsit. Csak, hogy az ennyi idősen nem fog össze jönni mert attól, hogy nagykorú lettél a szám alapján még bőven nem kerülsz felnőtt korba. És ilyenkor még ne próbálj meg semmiben egy picikét sem változni mert nem fogsz tudni. Hanem csak a jelenlegihez képest is butább leszel bizonyos szemszögekből. Ezt neked is írom 7-es mert te is ugyanebben a hibában szenvedsz. Egy 18 éves lány még szinte majdnem ugyanannyira naiv mint egy 16 éves. Csak esetleg nagyobb az arcuk. De még szerintem 20 évesek között is elég sok a naiv. Az igazi nő 23-25-től kezdődik.


8-as te sem vagy egy láng elme. Mivel, hogy nem feltélen biztos, hogy pontosan :D 23 évesen annyival értelmesebb lenne vagy családot akarna alapítani. Van olyan aki már 21-22 évesen olyan értelmes, hogy nem tudnál vele szót érteni. Illetve van olyan aki 25+ évesen is olyan, hogy te tiniként is jól eltudnál lenni vele. Az, hogy ilyen fiatalon egy férfi családot akarjon alapítani az nagyon ritka. Ennyi idősen ez inkább a nők mániája. De a nők is inkább 25-26+ legalábbis akiket én ismerek. Nekem a legtöbb férfi ismerősöm pedig 30 éves korára. De ismerek olyat is aki a fiatal korát leszeretné élni és csak középkorúan akar majd gyereket. Jelenleg is csak élettársa van.

2022. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Na és most látom a kettesnek a válaszát. És igen te írtad le jól. Bizony pontosan azok a legérettebbek akik a legtöbb mindent át éltek. És ide a szerelmi élet nem nagyon vagy egyátalán nem kapcsolódik. És nem mindig szokott az lenni, hogy az idősebb pláne 1-2 évvel idősebb egyed több dolgot élt meg, mint a a fiatalabbik. De én személy szerint ismerek egy olyan 15 évest, aki már annyi mindent át élt, hogy szerintem értelmesebb mint a legtöbb 20 év körüli fiu es lany. Pedig barátnője is most van először és még csak 3 hete.
2022. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!