Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért alakult ki ez az általán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult ki ez az általánosítás a lányok (de néha még a fiúk) körében (is)?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogyha egy srác azt állítja magáról, hogy ő csendes és kedves, akkor automatikusan szerencsétlennek és csajozásra alkalmatlannak tekintik, pedig jómagam is ilyen vagyok, mégis túl vagyok már pár lányon. Azt is megfigyeltem, hogy például az osztályom legjobb csajai is mindig olyan fiúkkal jártak, akik a "nem nagydumás" tábort erősítették, pedig ők aztán válogathattak. Akkor mégis miért alakult az ki, hogy a csendes tulajdonságról szinte azonnal a bénára asszociálnak egy csomóan?

(19F, ha ez számít valamit.)



2022. máj. 5. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek szeretnek általánosítani.
2022. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én még sosem általánosítottam ilyen alapján.
2022. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Attól, hogy valaki sokat pofázik, nem értem, miért tudna jobban csajozni. Én nem csípem a hangoskodó, szófosó palikat. Állati fárasztó lehet még csak randizni is egy ilyennel, nem hogy együtt élni és nonstop az agymenéseit hallgatni.
2022. máj. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Őszintén, én azt vettem észre hogy akkor lesz sikered a nőknél ha semmiképp nem érzelmeskedsz, viszont annál inkább húzod az agyukat és úgy viselkedsz velük hogy "örülj hogy szóba állok veled".

Le lehet pontozni, de sokat kisérleteztem minden féle személyiséget eljátszva és ez a szomor igazság.

2022. máj. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert sokan akik a csendes kategóriába tartoznak, tényleg alkalmatlanok .
2022. máj. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!