Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy nem vettétek észre, hogy esélyetek volt egy lánynál?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban sokat gondolkoztam ezen és rájöttem, hogy nekem legalább 4-5 ilyen elmulasztott lehetőségem volt az évek alatt. A többségük annyira egyértelmű, hogy még most is kínosan érzem magam, ha eszembe jut, hogy akkor nem vettem őket észre. De tényleg, egyszerűen szinte addig nem is vettem észre az ilyeneket régebben, amíg a szemembe nem mondta valaki, hogy mi a helyzet. Nyugtassatok meg, hogy nem csak én vagyok ilyen borzasztó szerencsétlen, hanem mással is előfordult már ilyen.

2022. máj. 15. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Persze....amúgy nem rég egy buliba véletlenül elküldtem a p..ba, mert össze tévesztettem valakivel, egy fullos szőke csajt is.
2022. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ilyen volt, de az pont elég volt arra, hogy a többit megelőzzem.
2022. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudok rola!
2022. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Igen volt ilyen velem többször is és az egyiket azóta is bánom de nagyon
2022. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig csak utólag látom meg azt ha bejövök valakinek, nagyon egyenes, vagy kitartó lány kell ahhoz, hogy észrevegyem 😅
2022. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen...ráadásul én is szerelmes voltam belé. Aztán kb. 2 éve külön vitt minket az élet (másik iskolába ment) és nem rég tudtam meg az egyik barátnőjétől hogy én is tetszettem neki. 🙂🙃

De ez van...

2022. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, utólag jöttem rá, mikor már nem jártunk egy osztályba. Nem jött be, úgyhogy nem gyötör semmilyen mulasztásérzet.
2022. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen, gyakorlatilag azt lehet mondani hogy ő volt az osztályban a "vezér kanca" nem nagyon mertem semmit kimutatni felé. Aztán jó pár év mulva a férje meg olyan kb az ikertesóm lehetne. Tisztára meglepődtem rajt én is amikor megláttam, de másnak is feltűnt.
2022. máj. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen majdnem mindenkinél van. Sőt, gyakran a csajok is átélik.
2022. máj. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Volt nem egyszer. Ami a legjobban bántott, az volt, amikor államvizsga előtt mondta el, hogy már akkor tetszettem neki amikor nyílt napon voltunk az egyetemen. Hat évig voltunk évfolyamtársak, s akkor mondta el mielőtt férjhez ment volna. Annyit tudtam reagálni: "Szólhattál volna..." Persze neki is volt anno kapcsolata és nekem is, de ha szól, vagy én észreveszem valószínűleg másképp alakult volna az életünk. Ma már mindegy.
2022. máj. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!