Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-17 éves fiúk! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-17 éves fiúk! Nektek bejönne egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
Szóval, a lány kb. 166 cm magas, nem sovány de nem is túlsúlyos. Telt testalkat. Barna hosszú kicsit hullámos haj. Zöld szemek. Fekete szemüveg, fogszabályzó. Sminkelni nem szeret, csak ritkán szokott. Inkább az a tomboy típus. Nagyon kedves és segítőkész, de ha arról van szó tud bunkó is lenni. Szereti a fiús dolgokat :küzdősportok, motorok, igazából bármilyen sport, paintball, VR, laser tag. Szóval? Mi a véleményetek a leírt személyről?

2022. máj. 18. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Bejön, de ez még nem elégséges, hogy járjak is vele. Nem a külső miatt, meg hogy mit szeret, hanem egyéb dolgok miatt ami sok lányra jellemző, de én a falnak megyek tőle. Ezek nem voltak megemlítve a leírásban.
2022. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon nem.
2022. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Max csak havernak
2022. máj. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Már idősebb vagyok, de az általad kért korosztályban is bármit megadtam volna egy ilyen lányért.
2022. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Magasságra mindegy, mert ennél sokkal magasabb vagyok, testalkat oké, haj- és szemszín nem érdekel. Szemüveg, fogszabályzó nem vonz, nem volt még ilyen lánnyal dolgom. Sminkelés oké, utálom mikor valakiről csiszolópapírral kell leszedni a sminket. A tomboy dolog fingom sincs mit jelent, de ahogy most rákerestem, számomra ez semmiképp sem előny, ha valaki kiemeli. Ezt a tud bunkó lenni dolgot sem ártana már elfelejteni, szerintem mindkét nemnél egyaránt taszító, ha kötőszóként használja a bazdmeget.

Szóval összességében a szemüvegen és a fogszabályzón kívül nincs igazán bajom vele, de ahogy leírtad, az kritikán aluli.

2022. máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon bejönne ^w^
2022. máj. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kép nélkül elég nehéz ezt megmondani.:/
2022. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
nem.
2022. máj. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy így olvastam az eleje szinte én vagyok külsőleg, de utána meg nem igazán. Szinte mindenki azt állítja magáról hogy kedves és segítőkész mert ezek elméletileg vonzó tulajdonságok. Nekem egy nagyon kedves ember nem kellene, mert szoktam gonoszkodni ahogy mások mondják. Nem bántó módon, tudják hogy semennyire se komolyak a szavaim.


Ez személyiségről kb 0. Pedig az számít inkább és utána külső+arc. Ha nem lehet vele beszélgetni semmiről, bármi oka is legyen akkor automatikus bukta

2022. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Kép nélkül lehetetlen megmondani, mert ez a "telt alkat" nagyon tág fogalom. Ez alapján a személyiségedet sem nagyon ismertük meg, szerintem például az intelligencia és az együttérzés sokkal fontosabb mint a kedvesség és a segítőkészség.
2022. máj. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!